Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Legyek öngyilkos?

Legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
Nincs kiért élnem, szeretet hiányom van, depressziós vagyok. Nem tudok az emberek felé nyitni, meg zavarba is vagyok előttük. Beszélgetni nem tudok, tök üres a fejem, nincs mondani valóm. Munka helyen is úgy érzem magam mint valami zombi. Otthon is rosszul érzem magam, bátyám széttört zúzót szinte mindent, kosz van mint az állat, de nekem nincs erőm csinálni szinte semmit, kiszívta minden energiámat. Elköltözni nem tudok, nincs hozzá elég pénzem. Elegem van az életemből.
2014. nov. 7. 21:22
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom, hogy ilyen kilátástalan helyzetbe kerültél. :C Szerintem azonban nincs olyan ember, akinek valaha nem fordult meg a fejében az öngyilkosság gondolata, hiszen ez a legegyszerűbb "megoldás" a problémákra: magunk mögött hagyni az egészet. Én viszont úgy gondolom, hogy ha meghalunk, akkor utána nincs tovább, nincs egyáltalán semmilyen túlvilági élet vagy ilyesmi, ezért mindig a jelenlegi helyzetünkből/életünkből kell kihozni a legjobbat. Csak akad valami, amivel örömmel töltesz időt, pl. egy hobbi. Vagy esetleg, ha szeretsz olvasni, beülhetsz a könyvtárba akár egész napra is, és legalább olyankor távol vagy az otthonodtól, ahol csak problémákkal szembesülsz.

2014. nov. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

fedd fel apáddal a kapcsolatot,nem biztos,h.nem kíváncsi rád!

legalább próbáld meg! nem vesztel semmit.

2014. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Szarok a problémáidra
2014. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

13.

Jól van, nem zavar.

Neked mi a problémád? Biztos van, ha ilyen kedves vagy.

2014. nov. 10. 16:57
 15/40 anonim ***** válasza:
Kérdezõ, hogy vagy?
2014. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

15.

Köszi a kérdésed. Kicsit jobban érzem magam, nem akarok öngyilkos lenni.

2014. nov. 10. 18:42
 17/40 anonim ***** válasza:
Az jó?
2014. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

17.

Azt gondolsz amit akarsz, elfogadom a véleményed. Ha ezt gondolod, nekem jó.

2014. nov. 10. 19:39
 19/40 anonim ***** válasza:
Fiú vagy? Mert én homi vagyok.
2014. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Igen, de én nem vagyok homi.
2014. nov. 10. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!