Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A ronda külső és negatív...

A ronda külső és negatív kisugárzás együtt lehet az oka, hogy minden ember elfordul tőlem, lekoptat?

Figyelt kérdés

Mert ez van, egy emberrel nem tudok összebarátkozni, meg beszélgetni se nagyon, mindig ez van: nem jön a téma, a másik kellemetlenül érzi magát a társaságomban, erőltetett az egész beszélgetés így. Senki, semmilyen programot nem tudna velem elképzelni, szóval nem hív senki bulizni, se biciklizni, sportolni, se semmit. Pedig én nagyon szeretnék ilyenekre menni, de senki se hív, én meg hiába hívok el valakit találkozni, abból mindig valami kifogás lesz részéről miért nem jó éppen.

17/F

Szóval az érdekelne, mindehhez elég ok a ronda külső és negatív kisugárzás, vagy valami másnak is kell a háttérben lennie?


2014. nov. 16. 12:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én is kaptam :/
2014. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nekem még nem küldött üzenetet...
2014. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
22: addig örülj! :D
2014. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mert nem normális az illető.

Azt hiszi, hogy itt bárkit is érdekel a nyomora...

2014. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem kettőt küldött ugyanazzal a szöveggel.
2014. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Erőltesd azt hogy ha elhivod őket akkor elmenjenek veled! légy mindig pozitív és vidám és ha ezt látják hogy de jó pofa ez a srác akkor szívesen lesznek veled!! :) a külső meg nem számít mert az emberek nem azért barátkoznak valakivel mert szép vagy nem szép... lehet valaki szép kivül de belül egy gerinctelen gonosz akárki, és fordítva is igaz hogy lehet kivül nem szép de belül annál inkább....
2014. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!