Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A ronda külső és negatív...

A ronda külső és negatív kisugárzás együtt lehet az oka, hogy minden ember elfordul tőlem, lekoptat?

Figyelt kérdés

Mert ez van, egy emberrel nem tudok összebarátkozni, meg beszélgetni se nagyon, mindig ez van: nem jön a téma, a másik kellemetlenül érzi magát a társaságomban, erőltetett az egész beszélgetés így. Senki, semmilyen programot nem tudna velem elképzelni, szóval nem hív senki bulizni, se biciklizni, sportolni, se semmit. Pedig én nagyon szeretnék ilyenekre menni, de senki se hív, én meg hiába hívok el valakit találkozni, abból mindig valami kifogás lesz részéről miért nem jó éppen.

17/F

Szóval az érdekelne, mindehhez elég ok a ronda külső és negatív kisugárzás, vagy valami másnak is kell a háttérben lennie?


2014. nov. 16. 12:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

A negatív kisugárzás már önmagában elég. Ki akarná olyannal tölteni a szabadidejét, aki negatív?

A külső meg elég relatív, és egy kellemes személyiség a kevésbé előnyös külsőt is megszépíti.

Szóval a belsővel vagy a hozzáállással lehet a gond.

2014. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha erőltetett a beszélgetés, akkor felesleges is próbálkozni annál az illetőnél, az nem csak neked kellemetlen, neki is, így nyilvánvalóan nem szívesen találkozna veled. Olyan emberekkel töltsd az időd, akikkel te is szívesen beszélgetsz, nem csak azért találkoznátok, hogy legyen programod :)
2014. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
A külső szerintem nem ok. A negatív hozzáállás vagy kisugárzás igen. Csak azt nem értem, hogy ha te nem vagy beszédes, akkor hogy hogy nem vonzod be az olyanokat, akiknek szófosásuk van, ebben az esetben csak hallgatni kell őket és bólogatni. Ilyenek sem hívnak? Szerintem eleinte csak arra figyelj, hogy ha bárki beszél hizzád, hogy mutasd ki, hogy tetszik neked amit mond, felnézel rá, nevess a poénjain, bólogass ha mondd valamit, gyakran mondd, hogy "egyetértek", "megértelek", stb. Ettől leszel szimpatikus. Ha valaki panaszkodik, próbáld vigasztalni, vagy rávilágítani a dolog jó oldalára. Mert mindennek van jó oldala is.
2014. nov. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
A külső nem, de a negatív kisugárzás már önmagában is elég erre.
2014. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Én is ronda vagyok, és a kisugárzásom is negatív. Ha az utóbbit javítom és igen is vidám maradok stb. plusz nem görcsölök, hogy a másik milyennek tart akkor olyankor több sikerem szokott lenni barátkozás terén. Plusz igyekszem olyan emberek közt mozogni, akikről első ránézésre is leír, hogy nem a külső a legfontosabb tulajdonság számukra, akik nem műk, és nem a lényegtelen emberi tulajdonságokra adnak. Persze ezt nehéz elsőre megállapítani, kell hozzá gyakorlat. Legyen az benned, hogy vkinek te is igen is szép leszel, és hogy igen is a belső fontosabb, ha ezt elkezded tudatosítani magadban, akkor a kisugárzásod is helyére billenhet idővel.
2014. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
28%
Az előzőekre ne hallgas nincs szókincsük,igy okos dolgot nem tudnak mondani..:)
2014. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Személyes üzenetben jött, abban a másodpercben, ahogy ide írtam:


"A férfiasság meg a pozitiv gondolkodás igaz hogy mekkora baromság?


1. A születési arcvonásaidon nem tudsz változtatni. És mit néz a legtöbb nő elsőnek? Az arcot.


2. Ha itt mutatsz egy képet nekik magadról és az alapján nem jösz be nekik,szerinted mennyi esélye van a személyes találkozásnak? 0


És ne mondja már nekem senki hogy a jellem majd átmegy fotón keresztül amikor a lélek kincsei láthatatlanok a szemnek.


Igy nem értem miért van Ismerkedés kategória és amúgy is netes társkereső. Szerintem hülyeség az egész ezek alapján!"


Megnyugtatlak: a stílusoddal van a gond, nem a kinézeteddel!

Ha mindenkit így lerohansz a hülyeségeiddel, ahogy engem is, akkor ne csodálkozz, hogy senki sem akar beszélgetni veled!

2014. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én nem írtam üzenetet senkinek
2014. nov. 16. 12:39
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

ma 12:37

Gratulálok az értelmiségedhez,felsem fogod amit irtam..xd

2014. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, egyáltalán MINEK írtál nekem!?
2014. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!