Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A ronda külső és negatív...

A ronda külső és negatív kisugárzás együtt lehet az oka, hogy minden ember elfordul tőlem, lekoptat?

Figyelt kérdés

Mert ez van, egy emberrel nem tudok összebarátkozni, meg beszélgetni se nagyon, mindig ez van: nem jön a téma, a másik kellemetlenül érzi magát a társaságomban, erőltetett az egész beszélgetés így. Senki, semmilyen programot nem tudna velem elképzelni, szóval nem hív senki bulizni, se biciklizni, sportolni, se semmit. Pedig én nagyon szeretnék ilyenekre menni, de senki se hív, én meg hiába hívok el valakit találkozni, abból mindig valami kifogás lesz részéről miért nem jó éppen.

17/F

Szóval az érdekelne, mindehhez elég ok a ronda külső és negatív kisugárzás, vagy valami másnak is kell a háttérben lennie?


2014. nov. 16. 12:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

ma 12:37


Ott az okosság a privát üzenetben kapottakban..:)

2014. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Másokra ne hallgas mert csak KÖZHELYEKET képesek irni,nem öszinték és logikus a gondolkodásuk..:)
2014. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
55%
A ronda külső igenis a legnagyobb probléma. Én is bűn ronda vagyok, hiába próbáltam meg barátkozni másokkal, hiába mosolyogtam másokra mindenki csak elutasított. Most már nem is próbálkozom barátokat szerezni.
2014. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
69%
Hát, figyelj, én is ronda vagyok, de én mindig csak ronda emberekhez megyek oda haverkodni, hasonló a hasonlónak örül alapon, így aztán lett pár barátom. Te is kipróbálhatnád ezt.
2014. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
56%
Még csak annyit, hogyha te sem - főleg aki a privit küldte nekem is -, tudsz a saját külsőddel megbékélni, akkor mit vársz másoktól? Előbb fogadd el saját magadat, békélj meg magaddal aztán várd el, hogy mások is úgy viszonyuljanak hozzád, ahogy azt szeretnéd.
2014. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
A rondák is ugyanúgy lerondáznak engem...
2014. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
16: ha te vagy a privát üzis, ne is csodálkozz rajta, hogy még ők is így tesznek veled. Nem kívül vagy ronda, hanem belül, de rendesen.
2014. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én nem írtam senkinek semmit.
2014. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ronda vagyok én is, ezért sem kellek senkinek... 18/F
2014. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Itt valami elmebeteg minden válaszolót privát üzenetekkel bombáz...
2014. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!