Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális hogy ennyire félek?

Normális hogy ennyire félek?

Figyelt kérdés
Amikor egyedül vagyok itthon 2-3 napot és horror filmeket nézek este akkor halálfélelmem van utàna,wcre se merek ki enni mert attól rettegek hogy valaki van kint vagy valaki vár engem a fürdőszobában.Pedig már 19 éves vagyok ráadásul fiu.Mással is van ilyen?
2014. nov. 5. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

emiatt egy percig ne agodj :)

Én is ha olyat nézek ami rémisztő vagy olyat almodok akkor én is sokszor félek éjszaka.

2014. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van erre megoldás,hogy nem nézel olyan dolgokat, amelyeket nem birsz idegileg!
2014. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is van ez horrorfilmnézés után pár napig, nem tudom hogy normális-e. Amit tenni tudok ellene az egyrészt a figyelemelterelés (gépezés, tévénézés, olvasás), az hogy ha félni kezdek, beszélek a barátaimmal, elmondom nekik hogy mit néztem, és így már kevésbé "személyes" a dolog, amikor suliban vagyok vagy az utcán, ahol nem ér el a félelem akkor helyzeteket képzelek el, és otthon visszagondolva közel sem lesz olyan félelmetes, illetve éjszaka mindig van a kezem ügyében valami amivel megvédhetem magam :D (kés, nyílvessző, barkácskalapács stb...)

Persze a legjobb megoldás ha egyszerűen nem nézel horrorfilmeket ha nem bírod, de ez nem így működik, esetleg a legfélelmetesebb részeknél jó ha másfele figyelj, így kevésbé ég bele az agyadba. Egyébként melyik horrort nézted meg legutóbb? Talán tudunk róla beszélgetni :D

2014. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi lenne ha nem néznél horrorfilmeket? Nem tud mindenki ilyeneket nézni, én nagyon vizuális típus vagyok és minden éjszaka rengeteget álmodok, így nálam kizárt még egy durvább akciófilm is, ha aludni akarok éjszaka, horrort még sosem láttam, nem is vagyok rá kíváncsi, primitív hülyeség szerintem, persze nézze nyugodtan akinek kedve van és bírja.
2014. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor először aludtam egyedül otthon horror filmet néztem...annyira féltem hogy még a villanyt sem mertem lekapcsolni. Féltem hogy megöl valami a sötétségben :"DDD 14/L
2014. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!