Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félek a jövőtől, mit csináljak?

Félek a jövőtől, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idén érettségizek,szeretnék egyetemre menni, de az olyan messze van a lakóhelyemtől,a szüleimtől,barátaimtól, szerelmemtől.

Ha felvesznek,csak magamra leszek utalva,megint.Mert középiskolába is olyan helyre mentem,ahova senki ismerős,akkor vonzott az újdonság,de nem találtam meg a helyem,utálok ott lenni.

Biztosan így lesz a fősulival is.Ha egyáltalán felvesznek.És ha nem? Az meg mégrosszabb.

Egy év múlva lesz,de nagyon félek már most.


2014. aug. 1. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá!
2014. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért félsz már most a jövőtől, ami még el sem jött? Azért mert középsulisként szereztél egy rossz tapasztalatot, azt hiszed, hogy akkor az törvényszerű, hogy ez legyen fősulisként is? Ha ilyen a hozzáállásod, akkor biztos, hogy ez fog lenni. Változtass a hozzáállásodon, nézd pozitívabban a dolgokat. A fősuli teljesen más, mint a középsuli. Viszont ahhoz, hogy jobb legyen a helyzet, neked is tenned el. Fősulisként egy teljesen tiszta lappal kezdesz. Ha albérletbe vagy koliban leszel, akkor ismerkedj sokat, szerezz új barátokat és tarts jó kapcsolatot majd a leendő csoporttársakkal is.

Ne görcsölj rá ennyire, mert annál rosszabb lesz. Hagyd, hogy sodorjon az élet! :)

2014. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha megtervezed a jovodat, akkor mar nem tekinthetsz arra, mint ismeretre.


Nincs mas lehetoseged. Lassan teljesen felnosz, hozza kell szoknod a felnottek eletehez. Elobb-utobb le kell valnod a szuleidrol, nemde?

2014. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt akartam irni, bocs:


"Ha megtervezed a jovodet, akkor mar nem tekinthetsz arra, mint ismeretlenre."

2014. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tavaly egyeteme előtt pontosan én is ezt éreztem, ráadásul még koleszos is lettem...

De nem kell félned! Hamar össze fogsz ismerkedni másokkal, és akkor máris nem leszel együl. Gondolj bele, szinte minden elsős ugyan így érez majd. Csak légy nyitott, kedves és add magad, nem lesz gond! :)

2014. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Annyira remélem hogy nem lesz gáz :(

2014. aug. 3. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!