Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félek, hogy már agyamra ment?

Félek, hogy már agyamra ment?

Figyelt kérdés
Régóta egyedül vagyok, volt 1-2 kapcsolatom, de nem tartottak sokáig, olyan, mintha a hosszabb ideje tartó magányban kezdeném elveszíteni a józan eszem, nem vagyok képes kapcsolatokat fenntartani, még ha jól el is beszélgetek valakivel, egy idő után úgyis előjön a beteges humorom, a fura megjegyzéseim, és elijesztem. Tudom, hogy fiatal vagyok, 21 éves, és előttem az élet, és a többi, de akkor is félek, hogy nekem nem lehet egy szimpla normális kapcsolatom egy átlagos lánnyal. Eddig mintha vonzottam volna a magam fajta zakkantakat.
2014. aug. 20. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, mit érzel. De még fiatal vagy, előbb vagy utóbb biztos megtalálod asz igazit, aki úgy fog elfogadni, amilyen valójában vagy.
2014. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok.Próbálom magamban tartani a lelket ezzel a dologgal kapcsolatban,hogy csak ők nem voltak elég jók hozzám,de be kell ismernem,nem vagyok az átlag.Elég érzéketlennek tűnök,nagyon nehezen tudom kinyilvánítani az érzéseim,de a nemtetszésem valamivel szemben nagyon is kitudom.


A humorom az nekem is kicsit más,mint másoknak,legalábbis eddig egy "párkapcsolatomban" sem én voltam a humorzsák,pedig szerintem tényleg vicces vagyok.:D


A lényeg a lényeg,hogy szerintem ne add fel a kutatást,tapasztalj inkább sokat,mint semmit.A semmiből nem lehet táplálkozni.

2014. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!