Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék megfáznmegfázni?

Mtz tudakozó kérdése:

Hogy tudnék megfáznmegfázni?

Figyelt kérdés
A vizeshajal kimegye egy 5 percre a hidegbe az beválik nem lesz komojab bajom. csak láz?
2014. nov. 3. 06:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladás, ami mégrosszabb te idióta
2014. nov. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért akarsz te megfázni? :DD
2014. nov. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tőlem nem messze lakott egy nő,csak kiszaladt két percre a hideg udvarra vizes hajjal,és agyhártyagyulladást kapott és belehalt.
2014. nov. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
te beteg vagy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. nov. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Trafó1 ***** válasza:
egyé krétát az belázasít, kólával az íze is jobb, a ciántól meg eláll a lélegzeted, vonat leviszi a lábad, ha meg tanulsz nem kell ilyen hüleségeken gondolkodnod, hogy lógj a suliból.
2014. nov. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetéeg kihullik a hajad.
2014. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Idióta. Vizes hajjal még agyhártyagyulladást is kaphatsz, ami akár halálos is lehet.
2014. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ne legyél már idióta! Nem kell ahhoz megfázni. Nekem a szimulálás is mindig bejött. Mondtam a dokinak, hogy nagyon fáj a torkom, jó nagyokat nyeltem, mintha nagyon fájna, aztán belenézett a torkomba, és mondta, hogy "háááát tényleg piros."

:))))) Esküszöm, mai napig röhögöm, hogy pirosnak "vélte" látni. 3 napra mindig kiírt.

2014. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam egyszer volt az, hogy jól felöltözve (télikabát, pulóver stb.) bicikliztem a hidegben. A mozgástól átmelegedtem, és a vastag ruhám nem engedte át a meleget... Tehát leizzadtam, csak úgy folyt rólam a verejték, a pólóm teljesen átázott. Ez olyan kellemetlen volt, hogy én hülye szétnyitottam a kabátomat, hogy megszáradjak (mert vendégségbe mentem és gáznak tartottam, ha beállítok úgy, hogy dől rólam a víz). Nos, ez után úgy megfáztam, hogy csak na...


Szóval ezt ajánlom, ha mindenáron meg akarsz fázni, de őszintén szólva tüdőgyulladást is kaphatsz...


Inkább menj iskolába, max írsz egy rossz dogát, és? Kijavítod... Az egészséged fontosabb.

2014. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyél példát Berkiről,fürödj meg a Dunába! :D
2014. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!