Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, most már nagyon fáj?!

Mit tegyek, most már nagyon fáj?!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megemészteni azt a mennyiségű lelki bántalmazást, önbizalomrombolást, amit naponta kapok, főként az apámtól. Borzasztóan esik, és hiába mondja pl. anyukám, hogy ne foglalkozzak vele, nem tudom elengedni a fülem mellett, hogy undorítónak, trehánynak, idiótának nevez. NAGYON FÁJ! Minden nap sírok szinte, most is, ha még az itthoniakon kívül pl. az iskolában is megkapom, hogy béna vagyok, türtőztetnem kell magam, hogy ne robbanjak fel!!! Egyszerűen a tűrőképességem pohara folyton túl van csordulva, és hogyha kapok egyet, akkor azonnal kiborul.

Senkire nem számíthatok, hogy segítene, vagy legalább megértené, mindig magamban sírok, anyukam sem érti meg, hogy nem tudtam megszokni a lelki bántalmazást lassan két évtizede. De be kell valljam, egyre nehezebb, és félek, soha nem leszek képes teljes értékű életet élni. :(


2014. okt. 20. 18:23
 1/3 anonim válasza:
Ha dolgozol akkor keress egy albérletet, ha nem akkor meg próbálj megszabadulni a gondolataidtól! Először is enged el tényleg a füled mellett(tudom, könnyű mondani), vagy írd ki magadból. Én az gmailomba szoktam piszkozatként elmenteni. Sajnállak! Sztem minden ember egyenértékű, így ne hidj a bántó szavaknak! Az apádnak vannak lelki problémái amit Rád vetít ki a szidalmazásokkal.
2014. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is szinte ugyan ez van csak nálam mind a kettő szülő ilyen...Próbálok ezek ellen folyton fellépni, viszont nem megy és az a legnagyobb baj hogy már a fizikai állapotomra is kezd kihatni és ez miatt egyre jobban félek hogy egyszer bajom lesz ez miatt, vagy eldurran az agyam és másnak lesz baja... Én most megoldottam a kollégiumot így csak hétvégén kell elviselnem ezeket a szüleimtől az iskolát pedig próbálom úgy megoldani, hogy bedugom a fülest és nagyjából sikerül kizárni a világot. Ha úgy gondolod nyugodtan beszélgethetünk. 16/F
2014. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!