Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt 20-as éveikben...

Vannak itt 20-as éveikben járó férfi társaim akik még szüzek?

Figyelt kérdés

Én 21/F vagyok és szűz. Ti mit próbáltatok eddig ki?

Én személy szerint 1 éve járok edzeni, most kezdtem neki az fősulinak így lettek haverjaim is (előtte nem voltak). Egyenlőre viszont, ha csajozásra kerül a szó mindig lefagyok. Szilveszterig le akarok valakivel feküdni, nálatok mi a helyzet. Gondoltam egy kis eszmecsere segíthet.



2014. okt. 19. 16:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem így kell hozzá állni a dolgokhoz ba*dmeg. Oda mész a lányhoz, és elmondod neki mi a helyzet. Legyél tökös gyerek, és ne hozzál ránk szégyent! Én 21 éves koromra már majdnem kiéltem magam ilyen téren, bár ez hazugság, mert a friss punci az mindig jól jön!! 26 éves koromra már 16-tól 40-ig végig pörgettem a listát, és most végre van egy olyan barátnőm aki szeretek, és soha nem csalnék meg. Már próbáltam sok nővel így nincs bennem akkora kíváncsiság. Persze ha szétmennék valami oknál fogva ugyan úgy hajszolnám a pinát! :DDD
2014. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!