Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt 20-as éveikben...

Vannak itt 20-as éveikben járó férfi társaim akik még szüzek?

Figyelt kérdés

Én 21/F vagyok és szűz. Ti mit próbáltatok eddig ki?

Én személy szerint 1 éve járok edzeni, most kezdtem neki az fősulinak így lettek haverjaim is (előtte nem voltak). Egyenlőre viszont, ha csajozásra kerül a szó mindig lefagyok. Szilveszterig le akarok valakivel feküdni, nálatok mi a helyzet. Gondoltam egy kis eszmecsere segíthet.



2014. okt. 19. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
20 éves vagyok, de még nem volt barátnőm. Már jó lenne viszont bennem ninca ilyen, hogy egy adott időpontig le akarok feküdni valakivel. Én nem valakivel akarok lefeküdni, hanem egy olyan lánnyal akit szeretek...
2014. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, 26 éves. Nálam az a baj, hogy nem próbálkozok semmivel, nem merek odamenni a lányokhoz. Szótlan ember vagyok, nem tudok beszélgetni az emberekkel, így esélytelen a dolog. Szerintem szűzen halok meg.
2014. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Vannak. 3 éve már magasról sz@rok bele az egészbe. Bulizás nem az én világom, netes társkeresés nem hozott sikereket, ismerősi körömben ill. munkahelyen meg nincs pár nélküli szóba jöhető csaj.


25F

2014. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

24F Barátnő, már volt szex is lehetett volna, de ő is szűz volt én pedig nem voltam szerelmes, ezért szakítottam vele. Nem éreztem volna fairnek.

Netes társkeresés csak idősebb férfiként jó, továbbá, ha valami nagyon extrát fel tudsz mutatni, vagy ha a kövér lányokra buksz.

Az egyetemista csajokról pedig inkább ne beszéljünk. A női nem legalját képviselik. Mind erkölcsben, mind pedig mentalitásban.

2014. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

" Szilveszterig le akarok valakivel feküdni"


Te még az amerikai pite első részében ragadtál le?

2014. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges? Nem tudom. Mindenesetre évek óta frusztrál a dolog, ezért jó lenne már túlesni rajta. Érzelmileg próbálok már nem nagy feneket keríteni neki, csak egyszerűen akarom.
2014. okt. 19. 20:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, és utána kipipálhatod a "szüzesség elvesztése" sort, az "iskola elvégzése" és a "tej vásárlása a holnapi krumplipüréhez" között. Aztán rájössz hogy nem is volt olyan nagy kihívás meg nem tudom én mi. Jobb esetben nem égsz be és akkor legalább egy jó élmény meg volt. Aztán jöhet a többi. Hát nem tudom, ez nem valami idealizált szexuális beavatás, de ha neked jó akkor csináld.

Ha neked már igazából tök mindegy hogy kivel, mikor, hogyan hol, akár még a legyet is röptében, akkor nem kell nagy beszédkészség. Egyszerűen részegnek kell lenni, jókor, jó helyen, és jó társaságban. És lám kiderül hogy az amúgy sem szemérmesnek tűnő lány, tényleg nem szemérmes.

2014. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő igen, jól megragadtad az egyik végletet.
2014. okt. 19. 21:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj eljön majd a te időd is. Amikor a nők hormonjaiktól megrészegülve apajelöltet keresnek akkor már téged is észre fognak venni ha kiszagolják hogy életképes spermiumokkal rendelkezel. Akkor egy rövid ideig nagyon jó dolgod lesz, majd vége a bulinak mert jön a terhesség, szoptatás aztán ugyanúgy eltűnik az egész amilyen hirtelen rád szakadt. :)
2014. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Határidőt ne szabj, mert ahogy közeledik, egyre frusztráltabb leszel, a rossz hangulat, a görcsös tapadás az első rád mosolygó lányra nem szimpatikus.

Ne azonnal csajozz, először csak beszélgess lányokkal. Így rájössz, hogy ők is csak emberek, és magabiztosabb leszel. Ezt viszont csípik a lányok.

2014. okt. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!