Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom mit tegyek, nem...

Nem tudom mit tegyek, nem bírom már. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Elmentem főiskolára de egyáltalán nem tetszik sem a szak, sem a suli..azelőtt sem voltam egy "stabil" ember de mióta felköltöztem egyszerűen kivagyok, úgy érzem elvesztettem önmagam nem tudom mihez kezdjek, nincsenek barátaim hiába próbálok ismerkedni vadidegen környezetben nagyon nehéz, hiányoznak a régi barátok..Nem tudok mit kezdeni céltalan vagyok ,ritkán tudok hazajönni a távolság miatt de már itthon anyáékkal sem érzem otthon magam úgy érzem sehova sem tartozom már, senkihez..senkim sincs, szerettem egy fiút de szakítottunk,teljesen egyedül maradtam úgy érzem megőrülök..segítsetek kérlek, mit tegyek :(

21L


2014. okt. 2. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne add fel!!! SOHA ne add fel!!! Kitartás.
2014. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a sulit, aztán irány a gyár.
2014. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Engem úgy neveltek hogy mindig legyek kitartó és erős, semmit nem kapok az élettől ingyen. Vidékről költöztem én is Butapestre, hozzá voltam ahhoz szokva, hogy köszönök az utcán, beszélek az emberekkel, a város sokkal személytelenebb, itt mindenki megy a saját dolgára, és a földet bámulja. Útbaigazítás kérésekor sokan távolság tartóak, mert azt hiszik rájuk akarsz sózni valamit, vagy le akarod nyúlni. Meg kell szokni. Nehezebb ismerkedni, de az emberek itt is igénylik a társaságot. A suli ha nem tetszik akkor keress mást ami érdekel, kifogyhatatlan a lehetőség. Én ha befásultam a munkában, nem volt motivációm akkor váltottam, soha nem panaszkodtam mint sokan, hogy utálom meg nem szeretem, de váltani persze nem akar, és nem is tud mert nincs meg a tudás. A suli a tanulás fontos, csak azt tanuld amit szeretsz. Pozitívan állj az életedhez, és hidd el a világ is pozitív lesz melletted, lesznek barátok, nem haverok, lesz párkapcsolat, lesz minden csak akarni kell.
2014. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak. Ha nem tetszik ez a szak, ne pocsékold ott a féléveidet, hanem keresd meg azt, ami érdekel és vágj bele, ezt meg hagyd a francba. Lehet, pont azért nem találsz itt barátokat, mert nem a te világod.
2014. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , így lesz:)
2014. okt. 4. 14:39
 6/7 anonim válasza:
Ne tanuld azt, amihez nincs kedved! Nekem rengeteg pénzem, évem ment el erre, és most, 4 év után, a célegyenesben határoztam el, hogy nem érdekel, otthagyom. Nekem sem voltak barátaim az évek alatt, hiányzott a régi környezet, megváltozott a szüleimmel a kapcsolatom... a barátom elhagyott... Én is azt érzem, hogy sehol sem vagyok már otthon, senkim sincsen... DE! nem szabad feladni!!! Elkerülsz másik helyre, ott már csak jobb lehet!
2014. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress egy fiút és hancúrozzatok egy nagyot. Sokat segít. Persze tudom, neked az igazi kell, de nem azt mondtam, hogy menj is hozzá. Csak élvezd az életed.
2014. okt. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!