Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom. Mi van velem. Ez...

Nem tudom. Mi van velem. Ez nem én vagyok!? Mért go. Dolok ilyenre? Nem bírom tovább.! Ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon lehangolt vagyok 15 éves lány. Nyolcadik osztályban nagyon sokat piszkáltak ,ami érzelmileg nagyon megviselt. Most kilencedikes vagyok. Eleinte minden jo volt könyen ment ,mostanában pedig nagyon szomoru vagyok, dühös vagyok(fogalmam sincs honnan jönnek elö ezek az érzések) olyan szinten,hogy legszivesebben önmagamban tennék kárt, hogy lenyugodjak...Anyi mindent megéltem..A szüleimmel pedig nem tudok beszélgetni.. Ez miatt egyre jobban romlanak a jegyeim és úgy érzem nem birom tovább minden nap vissza tartom az érzéseim..Ki kell engednem és hetente egyszer zokogva csuklom az ágyamba (csenbe) ...Hogy ilyenkor mikor senki nem lát elgyengüljek...A minap azon kaptam magam hogy gyógyszeres ongyilkossag utan kutattam...Napmint nap kimutatom hogy "semmi bajom" én mindig vidám vagyok és kedves ...De legbelül dühh gyülemlik fel bennem amit magam iránt vezetek le...Kérlek segítsetek...Mindenkinek tanácot adok csak a magaméra nem tudok...Fogalmam sincs mi van velem...

2014. ápr. 9. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs benne túl sok konkrétum. Csak úgy, ennyire dühös vagy? A szüleiddel sem lehet beszélni!?

Inkább örülj, aminek lehet, kikerűltél a régi suliból, felvettek a mostaniba, biztos vannak olyanok akik kedvelnek...

Nemsokára vége a sulinak , és neked még érettségizned sem kell.

2014. ápr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*ebben az évben
2014. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz a szüleiddel beszélni?Szerintem ez az egyik legnagyobb baj, hogy nincsenek ott neked, mikor szükség lenne rájuk, így teljesen érthető a dühöd.Az új suliban nem piszkálnak?Ha a szülők elérhetetlenek, esetleg valaki rokon,vagy barát jó lenne, muszáj lenne valakit találnod, akinek elmondod ezeket a gondjaidat, akivel jó nagyokat lehet beszélgetni, akkor jobban éreznéd magad.

Pszichológust nem tudom ajánlani, én is voltam anno többnél is, nem ért lófittyet sem.

Ha végképp nem találsz megbízható beszélgető partnert, keress egy papot.De megteszi az is, ha csak besétálsz egy csendes templomba és elsuttogod a bánatod.Teljesen felfrissülve fogsz kijönni, majd meglátod!

2014. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pszichológus nem ártana. Ha a szüleid megengedhetik anyagilag, akkor fizetős jobb lenne.
2014. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudod,hogy miért vagy szomorú?Valami konkrét oka biztos van.
2014. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Konkrét oka nincs a dühömnek néha bekattanok...Borzalmas...Az uj sulimban nem piszkálnak olyan aktivan...Inkább csak kinevetnek a hátam mögött és ez nagyon roszul esik...Nagyon érzékeny vagyok kifejlesztettem magamban egy olyan dolgot, hogy nem mutatom ki ha rosszul esik valami ..Van néhány barátnöm, de ha el is mesélem nekik nemvesznek komolyan vagy egyszerüen ök sem tudnak tanácsot adni..A szüleimmel meg nem lehet beszélni mert tudom ha elmesélném nekik hogy érzek ök sem vesznek komolyan...Nincs sem kicsi magán életem sem hogy ha ilyen van szabadon kisírhassam magam..
2014. ápr. 17. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig ha valami rosszul esik/bánt nyugodtan kimutathatnád,nem hiszem hogy rosszabbul jönnél ki belőle,mintha magadba fojtanád.Akik a hátad mögött kinevetnek,azoktól megkérdezhetnéd hogy miért teszik.

Mondjuk nekem ez a helyzet elég ismeretlen,sosem ismertem olyan embereket,akik úgy nevetnek ki a hátam mögött hogy én erről tudok.

2014. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!