Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme a életnek?

Mi értelme a életnek?

Figyelt kérdés
Ezon filózom mi értelme van még élni,mivel már életben nem annyira van barátom vagy ismim a játékokat is unom nem találni már normális embereket amellet még kapcsolatom is van mégis üresnek és semminek érzem magam mintha már a élettől is el ment volna a kedvem :/
2014. aug. 20. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, a sör.
2014. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a bajod, hogy éretlen vagy és olyan dolgokba vágsz bele, amire még nem állsz készen lsd. kapcsolat, nem veszed észre, nem értékeled azt, amid van (meglévő barátok), normális emberek pedig vannak, nem is kevesen, csak neked is ki kellene nyitni a szemed és körbenézni a világban, nem játszani a számítógépen, telefonon, vagy akármin.

Elment az élettől a kedved? XD Nem is éltél még ...

2014. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
italba se jó folytani a bánatodat,az aztán végképp nem old meg semmit.sőt lehet mégjobban átcsap mély szomorúságba.meg okozol másnap egy kellemetlen napot...az ital rossz tanácsadó.
2014. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Próbáld ki az LSD-t! (Trip közben állítólag megvilágosodsz)!

NEM VICC!

2014. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Adamka1119 ***** válasza:
Nekem is hasonlok a gondolataim csak nekem rosszabb mert nincs kapcsolatom
2014. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az alkohol nem válasz, az alkohol a kérdés. A válasz, hogy igen!
2014. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42
2014. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
látom utolsó szereted a galaxis utikalauzt stoposoknak cimű filmet de sajnso nem segít inni meg nem szeretek.. droghoz meg nem nyulok és még szerencse hogy nem dohányzom
2014. aug. 20. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem depis vagy és ez veszélyes is lehet. Menj el moziba , nézzél mulatságos nevetésre késztető filmeket, hallgass kabarét, de mindenképpen vidám dolgokat keress. A vidámság jó orvosság a beteg léleknek.
2014. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mintha nem probáltam volna vagy probálták volna faképel nézem a vicceket nem hatnak rám a mozi főként nem mert nem szoktam tv-zni sem már senki nem képes megnevetetni csak pici mosolyt kicsla de többet nem
2014. aug. 20. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!