Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is éreztetek már ilyet?...

Ti is éreztetek már ilyet? Nincs értelme az életemnek. Nem boldogít semmi. Olykor jól érzem magam, de ez az állapot csak nagyon rövid ideig tart. Ez depresszió? Van értelme annak, hogy tovább éljek?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok, kevés barátom van, akiket meg barátaimnak tartok azok se foglalkoznak velem igazán, fel sem tűnik nekik, hogy problémáim vannak. Egy ideig elfogadtam ezt a helyzetet, de most megint úgy látom, hogy felesleges tovább élnem, nem szeret senki, nem kellek senkinek, mindenki utál. Akkor minek éljek tovább?

2014. aug. 1. 19:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
dettó ugyan így érzek évek óta de nem adom fel mert remény mindig van
2014. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez csak a mostani időszakod szerintem , lessz sokkal jobb mindenkinek vannak szar hónapjai
2014. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Vad-Ász ***** válasza:

Kérdező és első kommentelő : PACSI

én is ugyanebben a cipőben járok

2014. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet, de nekem ezek a "szar hónapok" már lassan több mint egy éve tartanak...
2014. aug. 1. 19:48
 5/14 anonim válasza:
nálam több mint 4 éve de akkor se adom fel mert az végleges lenne...
2014. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Velem is volt már hasonló;viszont ez sem tart örökké,lehet változtatni,csak ezért tenni kell.Miért nem próbálsz ismerkedni,új barátokat szerezni?Nem szabad feladni..
2014. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az élet harc, küzdés, a kihívásokat le kell gyűrni. Erőt is kapsz hozzá, de az erő valahova rossz helyre koncentrálódik, és ettől érzed magad negatívnak. Ha a küzdésre kapott erőt jó irányba használnád fel úgy jól éreznéd magad. Szóval ne apellálj hanem cselekedj.
2014. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, én is így érzek, mióta a sulinak vége lett. Az egyetlen igazi barátnőm sajnos nagyon messzire költözött tőlem, párom van, de vele keveset vagyok együtt, meg túlságosan lefoglalja a munkája. Én pedig csak tengődök, nincs kedvem semmihez, nem tesz igazán boldoggá semmi :/ Persze vannak dolgok amik igen, de ezek olyan dolgok, amik nem segítenek abban hogy haladjon az életem jobb irányba vagy bármi.
2014. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ahogy azt már előttem is írták, ez csak ideiglenes állapot. Én így éltem le kb 1 évet, és a legváratlanabb időben, a legváratlanabb emberrel jöttem össze. Ahogy mindenki, egyszer te is megtalálod azt, aki miatt érdemes felkelni minden nap. Utána már csak rajtad múlik, hogy meg tudod-e tartani. Mindig kell, hogy célod legyen. Ha egy személyért szeretnél, akkor legyen az a cél, hogy megtaláld azt a valakit. Emellett legyenek céljaid a karrieredben is. Tanulj, ismerkedj, utazgass ha megteheted. Változtass gondolkodásmódot. Rengeteg dolog van ami miatt érdemes élni, csak nyitottnak kell rá lenned.
2014. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Próbálj meg keresztény közösségbe eljárni, és ismerkedni. Bibliakörbe például. Ott is sok a magányos, és elfogadóbbak az emberek. Nekem bejött, pedig előtte idegenkedtem tőle.
2014. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!