Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is éreztetek már ilyet?...

Ti is éreztetek már ilyet? Nincs értelme az életemnek. Nem boldogít semmi. Olykor jól érzem magam, de ez az állapot csak nagyon rövid ideig tart. Ez depresszió? Van értelme annak, hogy tovább éljek?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok, kevés barátom van, akiket meg barátaimnak tartok azok se foglalkoznak velem igazán, fel sem tűnik nekik, hogy problémáim vannak. Egy ideig elfogadtam ezt a helyzetet, de most megint úgy látom, hogy felesleges tovább élnem, nem szeret senki, nem kellek senkinek, mindenki utál. Akkor minek éljek tovább?

2014. aug. 1. 19:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tanulj meg szeretni, másokkal törődni, az segíthet.
2014. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 had használják ki szegényt! Inkább magát kéne előtérbe helyezni, és mindenki mást elsz@ni, egyből könnyebb lenne az élete.
2014. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben vagyok, de már közel 35höz (f).. ötleteket keresek hol lenne értelme ismerkedni, barátokat, programokat szerezni. Vallási gyülekezet részemről kizárva.
2014. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ugyanigy vagyok kb 2 eve.. Most koltoztem,valtottam sulit is es megrosszabb.. Kerdezo: ha akarsz irj: nem vagyok tul szorakoztato de beszelgetni lehet velem
2014. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!