Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintem öngyilkosnak kéne...

Szerintem öngyilkosnak kéne lennem. Nincs értelme az életnek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Családom már nincsen,barátaim se,semmim se,akim maradt az meghalt vagy haldoklik.Erősnek mutatom magam a többiek előtt,de belülről annyit sírok.Mindig a gyilkolás jár eszemben,annyira magányos vagyok,nem is kellett volna megszületnem,egyáltalán minek élek?hogy mások tönkre tegyék az életem? Elvegyék amim van? Van aki csodálkozik hogy már bennem nincs szeretet,se sajnálat,de minek legyen? Hogy újból csalódjak?csalódjak olyan emberekben akik az életem legfontosabb része? Annyira nyomorék nem lehetek hogy mindenki a szarban hagy.Gyűlölöm az embereket,olyan oldalukat ismertem meg,amely kegyetlen...hová fajul már ez a világ?? Szinte elmehetnék sorozatgyilkosnak is....vagy csak végezhetnék magammal,hiába vagdosom maga,mikor mindig eldöntöm hogy no jól van,most elvágom az erem,soha nemtudom megtenni...ilyen helyzetben szerintem mindenki öngyilkos lenne.... 15/L

2014. júl. 29. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen itt senki nem fog tudni azon túl, hogy elkezd üresen papolni arról, hogy mindig megéri továbbmenni, meg hogy olvass önismereti könyveket", meg ilyenek.

Ha ez számít valamit, én elolvastam, amit írtál, elgondolkodtam rajta.

Annyit tudok mondani, hogy ha van még valakid, aki haldoklik, annak szüksége van rád. Csak azért, mert nehéz, nem lehet véget vetni az életnek, ezt verd ki a fejedből. Addig húzod, amíg végleg földre nem kerülsz, és együtt vagy azzal, aki fontos neked. Ezt jegyezd meg.

2014. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen helyzetben mindenki öngyilkos lenne, kihalna a föld. Mindenki túlesik ezeken, és akármilyen rohadt fájdalmas egyedül maradni, túl kell lépni rajta. Megerősít. A világon változtatni nem tudsz, de magadat meg tudod keményíteni, hogy az események minél kevésbé törjenek meg, és a saját életutadat taposhasd.

Az öngyilkosságról pedig ajánlom Popper híres-hírhedt írását. (Hogyan öljük meg magunkat?)Egy gyomormosás és egy falc utáni éjszaka pszichiátria után kiröhögtem saját magam ennek a hatására.

2014. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindenki életében vannak fájdalmas és nehéz időszakok, de ezek csak ideiglenesek. Túl lehet és kell is rajtuk lépni. Aki meg haldoklik, annak is szüksége van attól függetlenül rád, ott kellene lenned mellettük és kitartanod. Hidd el, emiatt még nem kéne öngyilkosnak lenned. Bár a te saját döntésed, hogy élni-e akarsz.

Ő... Nem tanácsokat akarod adni neked ebben, de ha már az akarsz lenni, miért nem fájdalommentesebben próbálkoztál eddig? Bár itt magával azzal van baj, hogy nem tudnád magad megölni, nem határoztad el magad eléggé hozzá. A veled történt dolgok miatt pedig erősebbé tesznek. Lesznek még fontos emberek számodra az életben. "olyan oldalukat ismertem meg,amely kegyetlen" Mindenesetre, nem mindegyik ilyen, szerencsére, ezt tapasztalatból mondom.

2014. júl. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyj itt ezekkel :C
2014. júl. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2-es válaszolóra hivatkozással:

[link]


(Bár ezt már többször kitöröltették, mint rejtett provokációt és illegális felbujtást öngyilkosságra. Van, aki nem tud értelmezve olvasni.)

2014. júl. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Maradj és alkoss. Akik hátat fordítottak, azok nagyon-nagyon jól tették, hogy végre elhúztak önként. Találsz még igazi, naiv, jó lelkű embereket. Csak keresned kell. Semmi mást.
2014. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem se sokkal jobb.. én is úgy érzm meghalni vna jó olykor, de biztos okkal születtünk, élni kell! bár néha nehéz, de van 1000x rosszabb sors is a miénknél
2014. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irhatsz nekem uzit, enis hasonlo helyzetben vagyok csak mas tenyezok miatt..17/f
2014. júl. 31. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz,én 3 éve vagdosom magam,nincsenek barátaim,mindenki utál,2x akartam öngyilkos lenni,sajnos mind2t elbasztam,nincs senkim,3 évet jártam pszichológushoz,kell valaki,szükségem van valakire
2014. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bazz válasza:
100%
Ha a pofonra pofonal válaszolsz te is ugyan az vagy mint amit GYÜLÖLSZ,de ha nem ütsz vissza csak aki pofont kapott segitesz hogy elmuljon ,ne fájjon vagy ne legyen vissza pofon,akkor az élen harcolsz amit utálsz, hogy ne legyen többé fájdalmas,megtorolatlan,vagy hiába való hogy ne legyen több ilyen.
2022. ápr. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!