Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Kérlek olvasd el...

Mit tegyek? Kérlek olvasd el a történetem, bármilyen tanácsot elfogadok.

Figyelt kérdés
Lelkileg teljesen összetörtem. Mindennap rossz érzésem van. Biszex vagyok, bár a férfiakhoz jobban vonzódom. Nem vállalom se barátok, se család előtt.Nagyon rossz érzés, amikor egy sorozatban látom, a boldog meleg párokat. (én nem hiszem, hogy az ánuszom ezt elfogadná.) Úgy érzem, mintha totálisan egyedül lennél, nem lennének barátaim, és nem vagyok boldog, nem élvezem az életet. Félek, és bennem van ez a rosszérzés, ami szinte teljesen felemészt. Úgy érzem, ha lenne egy párom, akkor talán könnyebben venném az akadályokat. Még nem volt soha párom. Félek. Mit tegyek?
2014. júl. 29. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Próbálj kapcsolatba lépni valamilyen LMBT közösséggel, ők biztosan segítenek bármiben, és tuti jobban érzed majd magad hasonszőrűek társaságában.


Mondjuk én full hetero vagyok, de ezt tenném a helyedben.

2014. júl. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ezt az egészet felvállalni, csak normális életet akarok.
2014. júl. 29. 08:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vállalod fel, akkor esélyed sem lesz a normális èletre.
2014. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hm. De ha felvállalom, akkor se lesz normális életem.
2014. júl. 29. 08:32
 5/13 anonim ***** válasza:
De igen. Sokkal "könnyebb" elviselni az esetleg előforduló beszólásokat, paraszt megjegyzéseket, mint skizofrén állapotban élni. Ha elfogadod, hogy meleg/biszexuális vagy, hidd el, hogy sokkal, de sokkal boldogabb leszel, annak ellenére is, ha néha beszólnak. És ne felejtsd el, hogy végre esélyed lesz igazi szerelemre is! Az azért sok mindent kárpótol majd :9
2014. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne normális életed? Nincsen semmi baj.. Van olyan jó barátom, aki hasonló cipőben jár. Ő nem csinált gondot belőle, elmondta annak, akinél fontosnak tartotta, és ők emiatt el is fogadták. Boldog, ismerkedik, és éli az életét.

Te most megijedtél magadtól, az érzéseidtől, és ezt megértem.. Mivel nincsen semmilyen tapasztalatod, ez is félelemmel tölt el. De ha elfojtod magadban, sosem lehetsz boldog. Nem tagadhatod meg magad. Rengeteg olyan ember van, aki olyan, mint Te, és még csak nem is gondolnád róluk.. Próbáld meg az internetes társkeresést. Én heteroként kerültem fel ilyen helyekre, viszont sok olyan emberrel beszélgettem nyíltan, akik a valóságban féltek kimutatni az identitásukat, ott viszont nyílt lapokkal játszhattak ítéletek nélkül.

2014. júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, szerintem még várhatok vele nem?Lánnyal még sose volt kapcsolatom, se fiúval. Lehet mind2-vel kikéne próbálnom.
2014. júl. 29. 09:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha csak 16 vagy, akkor pláne. Nem kell elkapkodni semmit. Ráérsz. :)
2014. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor még bármi előfordulhat, lehet h lesz egy lány, akibe szerelmes leszek?:)
2014. júl. 29. 10:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés, látens homi.
2014. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!