Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Társkeresés, barátság?

Társkeresés, barátság?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Elég magányos vagyok, eddig elvoltam magamban, de mostanában kezd kijönni rajtam a dolog. 21 éves srác vagyok és szívesen ismerkednék olyan korombeli lányokkal (csak barátság céljából), akik hozzám hasonlóan egyedül érzik magukat. Mivel sajnos meleg vagyok ez nem egy újabb csajozós szöveg. Teljesen átlagosan nézek ki és viselkedem, a jó isten sem sejti rólam. Székesfehérvári vagyok szóval jó lenne ha valahol a környéken laknál. Nincsenek komolyabb elvárásaim, csak légy értelmes, és érzelmes. Ha érdekel a dolog írj bátran egy privátot, veszteni valód tényleg nincs. Ki tudja talán találsz egy életre szóló barátságot.

Negatív jellegű kommentek nagyon nem fognak meghatni.

Köszönöm



2014. júl. 19. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
XDDDD Azt mondja meleg XDDD
2014. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írta*.
2014. júl. 24. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ratyikapitány :D
2014. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)
2014. júl. 25. 02:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez zseniális. B..zinak adod ki magad, hogy a csajok ne sejtsenek már az elején "olyat". Ráírsz olyanokra, akik bejönnek, aztán ha belsőleg is oké, akkor tartod a kapcsolatot, hátha lesz valami. Ha nem jó belsőleg, akkor ejted, és végül is ez a csaj szemében máshogy jön le, mintha hetero lettél volna.

Vársz, egyre közelebb kerültök egymáshoz, és egy nagyon jó párkapcsolat alakulhat ki. Kicsit időigényes, de felettébb hatásos módszer.

2014. júl. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bárcsak igazad lenne :D
2014. júl. 29. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:

fehérvári vagyok :D

21/L

2014. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!