Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ingyenes ismerkedős oldal?...

Ingyenes ismerkedős oldal? Létezik ilyen? Vagy fizetni kell mindenképp, azért, hogy normálisan ismerkedhess?

Figyelt kérdés
csajokespasik.hu-n vagyok regisztrálva, de sehogy nem tudok ismerkedni, mivel mindenért kreditet kell vásárolni, meg stb. Jelenleg nem nagyon van lehetőségem máshogy ismerkedni, már csak annak is örülnék, ha egy csajjal beszélgetni tudnék, de nem lehet, mert azért is fizetni kell. :S 24F

2013. nov. 18. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
létezik ingyenes társkereső, úgy hívják utca, ha szeretnéd bemutatom neked
2013. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első, írtam, hogy jelenleg csak így tudok ismerkedni, utcán meg, amúgy sem ismerkedik az ember.
2013. nov. 18. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
love.hu
2013. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Levél írása stb ingyenes, látod hogy ki nézett meg, ez is ingyenes, csak bizonyos funkciókért kell fizetni, legtöbb szolgáltatás ingyenes...

2013. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó 2 választ!
2013. nov. 18. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ismeretlenek.com, bár itt hátrány hogy semmi info nincs a másik emberről :)
2013. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
talalka.hu -t tudok ,az ingyenes tuti, parom.hu-ról meg hallottam, de nem ismerem.
2013. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*taláka akkó vót:)
2013. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A kérdezőnek: hasonló cipőben járok én is, de én komolyan párt keresnék, mert rettenetes a magány. Regisztráltam több helyen, de semmire nem jutok, ahogy te se. Ha válaszolni akarok, fotót megnézni, mindenért fizetni kell.

De ez csak az egyik baj. A másik, a felhozatal. Én még normális férfival nem találkoztam, mind csak szexet akar, aztán megy tovább, vagy olyan ronda, minta bűn, házas, miközben azt írja elvált, 68 éve, amikor a lapon 54-et írt. Én magam ugyanis, már benne vagyok a korban, de nem látszik rajtam, így a korombeliek már öregurak. Hülye nem vagyok, nekem fiúgyerek nem kell. Egy biztos, sokat csalódtam. Ehhez még internet sem kell, mert a face to face is lehet akkorát hazudni, hogy már a fekete se fekete, a fehér sem fehér.

2013. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!