Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Regisztrált már innen valaki...

Regisztrált már innen valaki az Elittársra? Jó az oldal, megéri regisztrálni?

Figyelt kérdés

Annyi tesztkérdés van az elején, hogy teljesen elment a kedvem tőle:D

vélemények?


2013. nov. 3. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem regisztráltam rá, de mostanában a csapból is az folyik, hogy az egész egy átverés.
2013. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Prosti szolgálat mint a többi.
2013. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én anno nyáron igen, de csak kíváncsiságból ingyenesen. Hát az a kérdőív... Én megértem hogy sok mindenkinek kell megfelelniük, de olyan kérdések százai sorakoztak ott, melyeket nem tudtam megemészteni:/ Szval hagytam is a fenébe.
2013. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
elmondom neked a regisztrálás rohadt agyzsibbasztó.
2013. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Regisztráltam, sőt több hónapos előfizetést is vettem de értelme nem volt. Annyit ér mint az összes többi, tehát semmit. Ha végigmész az utcán nagyobb esélyed van párt találni mint ezeken az oldalakon.
2013. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ezt nem értettem hogy ingyenes regisztrálás.. de ha befejezted a kérdőívet, akkor mégis fizetned kell.. totál átverés az egész
2013. nov. 3. 17:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem átverés, hisz nem fizettél érte. Amúgy nem hülyeség az alapötlet. Csak hát ugye ki az 'elit' és ki nem? Elég szubjektív dolog. Én úgy éreztem regisztráció közben, mintha vmi sznob szektába akarnék bebocsájtást nyerni.
2013. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálás után nem kell fizetni, viszont ha ténylegesen használni szeretnéd az oldalt akkor igen, ugyanis olyan alapvető funkciók nem elérhetőek az ingyenes verzióban mint pl. a fényképek megtekintése, vagy az üzenetek elolvasása. Ezek nélkül meg aztán lehet ismerkedni. Teszem azt írsz valakinek aki ezután válaszol de csak akkor olvashatod el a választ ha előfizetsz...
2013. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy adatgyűjtő rendszer mint a supershop kártya és társai.Az adataiddal kereskednek amit te ingyen adsz.A supershop legalább a egy bögrét ajándékba.
2013. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9

A facebook is az. Nekik is meg kell élni vmiből, vmit vmiért. Ez még önmagában nem lenne akkora probléma.

2013. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!