Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért néznek meg az utcán? ...

Miért néznek meg az utcán? többi lenn

Figyelt kérdés

Mindig mikor megyek az utcán többnyire az aszfaltot nézem de közbe figyelem hogy néznek-e,és az emberek többsége inkább lány megnéz és fogalmam nincs miért,mert egyáltalán nem tartom magam jóképűnek és nem is vagyok az.

Lehetséges az hogy azért néznek meg mert van pár pattanásom és szemüveges vagyok stb,vagy mert csak azért mert annyira rosszul/hülyén nézek ki?

Pedig amennyire tőle telik próbálok normálisan öltözködni stb...

16/F


2014. júl. 10. 18:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat! habár nem lettem velük sokkal előrébb sajnos:/
2014. júl. 10. 20:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Megfigyeléseket végeznek (tuti orosz kémek)
2014. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Szerintem önértékelési zavaraid vannak, emiatt pedig paranoid módon te figyeled az emberek reakcióit. Nem bántani akarlak, nehogy megsértődj, nekem is volt ilyen korszakom.
2014. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A 13. válaszadónak igaza van. Nekem is volt ilyen korszakom.
2014. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ilyen korban sokan azt hiszik az emberkek,hogy bamuljak oket pedig cask rajuk neznek.Van szemuk es neznek.Te latod rosszul:)
2014. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!