Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért néznek meg az utcán? ...

Miért néznek meg az utcán? többi lenn

Figyelt kérdés

Mindig mikor megyek az utcán többnyire az aszfaltot nézem de közbe figyelem hogy néznek-e,és az emberek többsége inkább lány megnéz és fogalmam nincs miért,mert egyáltalán nem tartom magam jóképűnek és nem is vagyok az.

Lehetséges az hogy azért néznek meg mert van pár pattanásom és szemüveges vagyok stb,vagy mert csak azért mert annyira rosszul/hülyén nézek ki?

Pedig amennyire tőle telik próbálok normálisan öltözködni stb...

16/F


2014. júl. 10. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tényleg bejössz nekik, vagy csak furcsállják, miért járkálsz egyedül a földet bámulva..
2014. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát én kétlem mind a kettőt.
2014. júl. 10. 18:34
 3/15 anonim ***** válasza:
Mivel nem látjuk hogy nézel ki, ezért nem tudunk neked semmilyen értelmes választ adni erre a kérdésre.
2014. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Üldözési mániád van.
2014. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ha írsz privátba akkor küldök képet és akkor máris tudsz értelmest választ adni a kérdésemre.
2014. júl. 10. 18:38
 6/15 anonim válasza:
na küldj egy képet!
2014. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, pont így voltam ezzel én is sokáig. Vizsont egy idő után rájöttem, hogy csak néznek és nem bámulnak. Néznek, bambulnak, s amúgy olyan sok a gondjuk-bajuk egész nap, hogy el is fognak felejteni hamar. Ha zavar, akkor szerezz be 0 diopriás szemüveget vagy pedig napszemüveget, úgyis nyár van.
2014. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem is küldj lécci. kösziii
2014. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy elfelejtenek mivel énse ismerném meg őket ha 2-3hét múlva szembejönnének velem az utcán nah de akkor is... eléggé zavaró
2014. júl. 10. 19:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Paranoia. Lehet, hogy rád néznek, de tuti, hogy meg se látnak, hacsak nem vagy egy cirkuszi elefánt. De sokszor még azt se látják meg, csak ha fényreklámok vannak rajta és szól a tamtam.
2014. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!