Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz az ilyen életvitel? Többi...

Gáz az ilyen életvitel? Többi lent

Figyelt kérdés
Az szerintetek elítélendő ha valaki nem akar megnősülni és 40 éves korára is csak iszogat, szerencsejátékozik és csajozik, továbbá egyedül él?
2014. júl. 9. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha iszol és szerencsejátékozol, akkor 40 évesen lehet nőd, bár azt is megnézném, hogy milyen, de az idő múlásával egyre nehezebb lesz ezt fenntartani, és végül egyedül, magányosan, betegen fogsz meghalni. Amúgy nem gáz, csak ezekkel a dolgokkal legyél tisztában. Mondjuk az ivás és a szerencsejáték miatt a legjobb nők eleve nem fognak veled leállni, még ha nem is csajoznál, és házasodnál, akkor sem.
2014. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sün!! ***** válasza:
Eltérő életcélok vannak. Viszont szerintem sok olyan van, aki szeretett volna megnősülni, de nem talált megfelelő nőt vagy őt nem akarta senki és ezzel vigasztalja magát, hogy nem is akar megnősülni. Tehát nekem nem túl szimpatikus ez az életforma. 40 évesen lehet normálisan is nőtlennek lenni, célokkal a munkában pl. vagy valahogy a társadalom javát szolgálni.
2014. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen életvitel, amit elítélek, az a megélhetési gyerekgyártás. Ha te egyedülálló vagy, akkor azt teszel, ami neked jólesik.
2014. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elítélendő, mindaddig, amíg nem mások rovására tartja fenn magának ezt az életet (= nem bűnözésből).
2014. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nem beteges függő, akkor no probelm.
2014. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hé, te véletlenül nem Charlie Harper vagy??? :o
2014. júl. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!