Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érintette a dohányáru...

Hogyan érintette a dohányáru árának emelése az életedet?

Figyelt kérdés

Dohányoztál előtte?

Most dohányzol?

Mennyi pénzt költöttél előtte rá?

Mennyit költesz most rá?

Mennyit szívtál előtte?

Mennyit szívsz most?

Össztapasztalatod, utálod, közömbös vagy, elégedett vagy vele?



2014. máj. 4. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem.

Semennyit.

Még annyit se, mint előtte.

Egy szálat sem.

Még kevesebbet, mint előtte.

Nagyban hatott az életemre.

2014. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

- Nagyon ritkán

- Nem

- Talán 360 Ft volt akkor egy doboz kék szofi vagy moon

- Semennyit

- Heti 1 doboz

- Évi 1 doboz


Nem dohányzom, de a férjem igen, így a közösből megy a pénz a cigire. Utálom a füstöt, a szagát sem szeretem.

Ha valóban a dohányzás csökkentése lenne az érdek, és ezért emelnék, megérteném valahol. De nem ez a cél, és szerintem nem éppen fair, hogy uniós bérek alatt, lassan uniós áron árulják a dohányárut.

2014. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 10 évig dohányoztam középiskolában és egyetemen de sose voltam nagy dohányos, inkább szociális/sör mellé bagós voltam.

Amikor munkám lett, elköltöztem otthonról 2010-ben hagytam abba. Már akkor is elég drága volt, amikor kezdtem kb. 250 körül voltak, akkoriban 700 körül volt a középkategória.

Kb. hetente ment el egy doboz - de elég változó volt, attól függ mit csináltam, kivel hová mentem. Otthon, spontán ritkán gyújtottam rá, úgy nem hiányzott. Nagyobb bulik alkalmával fogyott több.

Ma már nem hiányzik (mondjuk amikor alkoholt iszom néha jól esne egy szál, de már azt se nagyon fogyasztok - inkább a régi jó bulik, barátok hiányoznak, nem feltétlenül a vedelés-bagózás).

Nem utálom, nem zavar ha cigiznek mellettem, de én nem fogom újrakezdeni - eszem elég egészségtelen dolgot, meg ennyi pénzért? Hány tábla csoki kijön belőle? :)

2014. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy utálom a cigit, és rohadt szánalmasnak találom. Ehhez már csak ennyit tudok hozzáfűzni: https://www.youtube.com/watch?v=3WO1UDVNMFM
2014. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Igen

Kb. havi 2500 Ft-ot

Kb. havi 3000 Ft-ot

Napi 3-4 szálat, néha annyit se

Most is

Továbbra is szeretek cigizni a magam mértékével és havi pár ezer forint nem is vág földhöz.

2014. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Igen.

Kb. havi 2000-3000Ft-ot

Kb. havi 2000-3000Ft-ot

kb. napi 5-10 szálat

kb. napi 5-10 szálat

Ez azért van, mert régebben dobozosat vettem, most töltök. Így kb. ugyanannyiból jövök ki. Nyilván nem tetszik, hogy emelték.

2014. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Igen.

Havonta 3000-4000ft-ot.

30-40 ft-al többet.

3-4 doboz/hó.

Ugyanannyit.

Közömbös vagyok. Az a havi párszáz ft bőven belefér.

2014. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!