Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudom, sok ilyen kérdés volt...

Tudom, sok ilyen kérdés volt már, de hogy fogadjam el, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, már nem éppen tini, de mostanában annyira rossz. Rengeteg lánynál próbálkoztam, de hiába... Már az egész közérzetemre kihat ez.
2014. jún. 14. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha "csúnya fiú" vagy, próbálkozz egy "csúnya lánynál". Nem tudom mit takartak ezek a próbálkozások (remélem nem azt, hogy discoban le akarod smárolni őket), de ez a virágot vivős, folyóparton sétálgatós randi dolog még mindig bejöhet. Vagy ha ez sem válik be, akkor viccet félretéve: lehet rossz kapuba akarsz gólt rúgni.
2014. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyan lányoknál próbálkozom, akiket azért még vonzónak tartok. Nem szupermodellek meg egyéb, 10/10-es nők, hanem szolid, nekem tetsző lányok.
2014. jún. 14. 15:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Minden embernek más a partner ideálja, mindenki szemében más a szépség megfelelője. Ez egy rettentő nagy tévhit, hogy a külső a legfontosabb mikor az illető érzelmeket táplál a másik iránt, pláne egy rendes, érett lány

részéről. Egyátalán ki mondta ezt a butaságot neked? De valószínűleg tartom, hogy az egyéntelen, felszínes kiégett pláza lánykák érdekelnek, bizonyára azt hiheted, hogy az angyali tökéletes arcocska ragyogó belsővel párosul. Majd ha érettebb leszel és lecsillapodnak a hormonok, akkor rá jössz majd

mindenre.

2014. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy "plázacicánál" sem próbálkoztam eddig...
2014. jún. 14. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:

A kinézeten lehet valamelyest javítani, ha igényesebbre veszed a figurát, nyilván attól függ, miben merül ki ez a "csúnyaság".

Amúgy meg más tulajdonságokkal lehet kompenzálni az előnyös küllem hiányát. Karizmatikus, magabiztos, jó szociális készségek, szórakoztató jellem/viselkedés, kiemelkedően jó humor, stb.

2014. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Tegyél fel egy kérdést arról, hogy hogyan tudnál a külsődön pozitív irányban változtatni, és lányok segítségét kérd, szigorúan 18 év felett. A 18 alatti kislányok beöltöztetnének homokosnak. Képet pedig privátban küldj.
2014. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Talán nem a külsőddel kéne foglalkoznod, hanem azon, hogyan tudj jobban szeretni, hogyan légy igazán ellenállhatatlan, jó fej akivel szeretnek együtt lenni a lányok.
2014. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló egy nagyon nagy dolgot írt kedves kérdező, amit szerintem is fogadj meg! Szeresd önmagad! Igenis nézz bele a tükörbe( nézz a tükörbe is és nézz bele magadba is és elmélkedj el rajta) és ami nem tetszik, azon mindenképp muszáj változtatnod! Lesznek pillanatok amikor nem biztos hogy a mostani barátaid melletted lesznek, lehet lesz egy kapcsolatod majd valamikor az elkövetkezendő hónapokban/évben. Kitudja, lehet a love is nagy lesz mindkettőtök részéről, de a nagy szerelmek is megtörnek, sőt ezekben az években nagyon is nagy ez a ráta.És akkor ki lesz ott neked? Hát saját magad! Ki fog segíteni neked átvészelni? Az egód! Aki ott van mindenkiben, a kis emberke kis hangokkal. Ha utálod magad nagyobb valószínűséggel leszel depressziós is, de hidd el nekem amikor azt írom, hogy ha szereted önmagad, sokkal könnyebb valami új dologba belekezdeni,amit lehet idővel megszeretsz, sokkal könnyebb továbblépni dolgokon, valamint erőt adni magadnak épp ilyen helyzetekbe amibe, akár, most is vagy! Mindenki máshogy éli meg ezt a korszakot, valakik imádják magukat, valakik kevésbé, de ha erre rájössz, és megtanulod , hidd el nekem, az már az életben fél siker!
2014. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En ismerek kifejezetten csunya embereket ( ferfit is, nöt is) akik vagy tudjak, hogy csunyak, vagy nem hajlandok elfogadni a tenyt. Akire ramutatnak, az elalel, söt sorbaallnak, a masik nem kepviselöi, hogy engem, engem!!! A titok a magabiztossag, a stilus, a kisugarzas. Onnantol, hogy elhiszed, hogy jo pasi vagy, az is leszel. Nem egyszer hallottam baratnöktol, hogy Uristen,meg csak nem is szep, de annyira vonzo!! Na jo, en is mondtam mar ilyet. :)

A szepseg nagyon relativ. Amit te csunyanak latsz, azt lehet mas szepnek fogja, vagy esetleg eszre sem veszi. Bizz magadban, menni fog!

2014. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az elsö mondatbol kimaradt egy resz: vagy tudjak, hogy csunyak es mem erdekli öket, vagy nem hajlandok elfogadni a tenyt.Igy akartam irni.
2014. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!