Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A csúnya arcom és talán...

A csúnya arcom és talán kicsit barátságtalan nézésem miatt állhatnak így hozzám, akikkel ismerkedni próbálok?

Figyelt kérdés

Nem hajlandóak nagyon beszélgetni, ismerkedni velem. A beszélgetés tök erőltetett mindig, és én akarom csak, már ha kialakul egyáltalán beszélgetés. Mindig ez van, az istenért se állnának le velem az emberek beszélgetni úgy, mint másokkal, nem ismerkednének szívesen meg velem.

És ha valakivel beszélgettem már utána is elég idegenként bánnak velem.


2014. márc. 13. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézhetnél kedvesebben az a legtöbb ember arcát feldobja.

Arról hogy hogy nézel ki nem tehetsz sajnos ez van. Amúgy is relatív mindenki csúnya mindenki szép.

2014. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is így szoktak beszélni az emberek...nem tudom,hogy az arcom miatt vagy mert nem vagyok túl kedves.
2014. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nyugalom, vidámság, szeretet van benned, az "megszépít".

Ismerek csúnya embereket,akik előnytelen külsejük ellenére elfogadják magukat,vidámak, kedvesek, közvetlenek.Sok barátjuk, ismerősük van.Szerintem a"belső szépségük" vonzza az embereket.

Persze vannak, akiknek csak a külső számít.De ezek rossz értékrendű emberek, velük nem is kell foglalkozni.

2014. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy titka a dolgoknak, amit a vendéglátásban és az idegenforgalomban kötelező munkahelyi viselkedésként is alkalmaznak: mosolyogj :) - Az ember testi felépítéséből adódóan a mosoly olyan hormonok működését indítja be, ami tényleg jobbkedvűvé teszi az embert. És egy mosolygós emberre mások is szívesebben néznek :)


Ne vedd olyan komolyan az életet, ha mindenkihez úgy állsz, hogy nem akarsz megfelelni nekik, nincsenek elvárásaid feléjük, csak szimplán jól akarod érezni magad, ők is megváltoznak.


Aki mindenkinek meg akar felelni, az senkinek nem fog megfelelni. Egyébként, ha nagyon csúnyának érzed magad, akkor érdemes egy stylist-tal elbeszélgetned egy órát. Nem vészes árú és sokat segíthet a hiányosságaidat eltüntetni pl. öltözködéssel, stb.

2014. márc. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

"Van egy titka a dolgoknak, amit a vendéglátásban és az idegenforgalomban kötelező munkahelyi viselkedésként is alkalmaznak: mosolyogj :) - Az ember testi felépítéséből adódóan a mosoly olyan hormonok működését indítja be, ami tényleg jobbkedvűvé teszi az embert. És egy mosolygós emberre mások is szívesebben néznek :) "

Jaa... picinyem! Csak kihagyod a számításból, hogy némely ember hiába mosolyog, mert erre a reakció:"mi a fa.szért vigyorogsz?" Igy aztán az ember magába száll, és már a vicceken sem képes mosolyogni. Ugyhogy nem kéne osztani itt az észt!

2014. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!