Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden nap Tescoba járok. Ez...

Minden nap Tescoba járok. Ez szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Kevés barátom van és ők sem érnek rá mindig, viszont otthon ülni se szeretek, egyszerűen ki nem állhatom, utálom. De amíg nem növekszik meg a fizum, nem telik olyan programokra, amikre szívesen elmennék akár egyedül is. Az utcán kóborlást utálom, már nagyon unalmas, főleg egyedül, társaságban nem lenne az. Ezért minden nap elmegyek a Tescoba és leárazott termékekre vadászok. Ott szoktam olvasgatni is, már ki is olvastam egy könyvet:)


Viszont az már egy kicsit aggaszt, hogy lassan minden nap oda járok. Mi van, ha feltűnik az ottani embereknek, hogy csak lézengek ott? Szerintetek ciki?



2014. máj. 28. 21:54
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Nincs ezzel gond, csak vedd figyelembe, hogy közben kamerákkal figyelnek a biztonságiak, és egy idő után akár feltűnő is lehet, hogy nagyon sűrűn vagy ott, de ez csak akkor problémás, amikor nem veszel semmit. Ha vásárolsz, akkor nem nagyon foglalkoznak veled, de ha sokáig állsz 1 helyben és nézed a dolgokat, gyanús mozdulatokat teszel, akkor rád állítanak valakit, aki a pénztárnál fog várni, és akár kellemetlenség is lehet. :D
2014. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Jujj, és ott a remek lehetőség az ismerkedésre :)
2014. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

21 Hát én már lassan az összes kasszást ismerem, mert minden nap ott rohadok szinte:D Mindig veszek valamit, úgyhogy szerintem nem lesz gáz.


22 Ja. Csak kár, hogy csak az öreg nénik hajlandóan kedvesen és normálisan megnyilvánulni. A fiatalok csak magukkal és a baráti társaságukkal törődnek.

2014. júl. 6. 22:53
 24/24 anonim ***** válasza:
Én pontezt csinalom
2014. júl. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!