Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden nap Tescoba járok. Ez...

Minden nap Tescoba járok. Ez szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Kevés barátom van és ők sem érnek rá mindig, viszont otthon ülni se szeretek, egyszerűen ki nem állhatom, utálom. De amíg nem növekszik meg a fizum, nem telik olyan programokra, amikre szívesen elmennék akár egyedül is. Az utcán kóborlást utálom, már nagyon unalmas, főleg egyedül, társaságban nem lenne az. Ezért minden nap elmegyek a Tescoba és leárazott termékekre vadászok. Ott szoktam olvasgatni is, már ki is olvastam egy könyvet:)


Viszont az már egy kicsit aggaszt, hogy lassan minden nap oda járok. Mi van, ha feltűnik az ottani embereknek, hogy csak lézengek ott? Szerintetek ciki?



2014. máj. 28. 21:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Eléggé. Inkább járj könyvtárba, az nem kerül semmibe. És ott is olvashatsz, senki nem nézne rád ezért rossz szemmel.
2014. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Biztos feltünt nekik csak nem erdekli öket mert van job dolguk is mint hogy te utanad menjenek de amugy kicsit gaz menj el csalad tagal vagy egy befolyásolhato gyerekel es oda megy aszt csinalja anit mondasz es es nem baj az ha nem burod csak legyen tarsasag mert ez igy gaz utana meg mehetek mast is csinalni mert vagy neg unjatok a tescot vagy jobb dolog lekot(titeket)
2014. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1 Az a baj, hogy pénzbe kerül, mert mesze van és bérlet kell. Pedig mennék. Ahogy lesz végre normálisan pénzem, az első dolgom lesz.


2 Hát befolyásolható személyekkel nem jó barátkozni. Tudom, mert egy párszor már megszívtam velük.

2014. máj. 28. 22:12
 4/24 anonim ***** válasza:
Hova valósivagy? És mennyi idős?
2014. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Én suliba járok (teljes fizetést kapok itt) és heti két napot dolgozom 8 órában, a többi napom szabad és pénzem is van.


Én Müllerben, Rossmanban akciós termékeket nézegetek, ruhaboltokban szintén, aztán utcán sétálgatok, sportolni, kiállításokra járok. Néha beülök egy moziba. Nekem minden barátnőm már 8 órában dolgozik, így vagy velük ebédelek, vagy este találkozunk. Napközben ellógok egész ügyesen:) (Bp)



Nincs ebben semmi rossz.:)

2014. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
5 Ez tök jó:) Csak én mindig ugyanabba a Tescoba megyek. De lehet, már amúgy is kéne a változatosság... Jó neked, hogy ráérnek a barátaid.
2014. máj. 29. 00:36
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Nincs olyan szabály, hogy tilos csak úgy nézelődni a Tescoban. :)
2014. máj. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

ha ezt nekem írtad (a kiállításos), akkor ők dolgoznak 8 órában, de mellette azért ki tudnak jönni egy étterembe ebédelni a Belvárosban (én meg a Belvárosban lakom), így ez megoldott.:) a többi helyre meg egyedül megyek, mozi, kiállítás.


de továbbra sem tartom cikinek, csak ne menj mindig a tecsóba:)

2014. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Ne már, te is?
2014. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én ki nem állhatom a Tescot, utálom a tömeget, sorban állást stb. Nekem, ha be kell mennem nagybevásárolni, már alig várom, hogy szabaduljak. Szerintem találj magadnak más szórakozást, mert ha nem azért mész, hogy munka vagy suli előtt megvedd az aznapi ebédedet, tízóraidat stb. akkor tényleg fura. Nincs esetleg egy kutyád, akit elvihetnél sétálni? Ha szeretsz olvasni, iratkozz be egy könyvtárba, oda nyugodtan járhatsz akár mindennnap olvasgatni, nyár van, menj el strandra néha, ezek nem olyan hatalmas összegek, hogy ne tudnád kifizetni. Vagy ülj ki egy parkba könyvet olvasni, mp3-n zenét hallgatni. Ha nincs állatod, járj el futni, vagy biciklizni a környékre.
2014. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!