Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Hogyan mondjam meg neki, hogy többet nem járok hozzá? Bátorságom sincs hozzá.

Figyelt kérdés

logopédushoz járok. egy 60 éves nőhöz járok, aki eleinte jópofának tűnt, bírtam, de mostanra kezd belőle totálisan elegem lenni.

folyton beszól, lekezel. a családtagjaim fizetéséről kérdez, amihez semmi köze nincs. kitalálta, hogy mi gazdagok vagyunk, mert drága helyen voltunk nyaralni, és folyton azzal cseszeget, holott nem is igaz, átlagosan élünk. érezteti velem, hogy hülye vagyok. szóba került, hogy apukám 50 éves lesz nemsokára, és azt mondta, hogy a férfiak 50 éves korukban mind lelépnek egy fiatalabb nővel. a szüleim, köszönik szépen, jól megvannak, csodálatos a házasságuk, soha nem fognak elválni!

nincs bátorságom visszaszólni sem...

eldöntöttem, hogy nem járok hozzá többet, viszont nem tudom, hogyan mondjam meg neki, mit mondjak, miért nem jövök legközelebb...

ha hazudnék valamit, rájönne, mert pszichológus is.

köszi előre is a segítséget! :)


2014. máj. 4. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami megfáradt öreglány, akitől lelépett a férje, és fúr mindenkit, akinek kicsit is jobb.

Lehet, őt kellene kezelni inkább.

Éreztesd vele, hogy amiket mond, az Neked rosszul esik, nem csak úgy lehet, hogy szóban fejezed ezt ki.

Vagy találd ki, hogy nincs rá pénzed, mert Neked kell finanszírozni ezt. Találj ki evvel kapcsolatban valamit.

2014. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Simán mond meg neki, hogy nem vagy vele megelégedve, ezért máshoz fogysz járni! Nem kell szív bajoskodni. Csak bátran!!!
2014. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy pszichológus még nem jön feltétlen rá, hogy valamiben hazudsz. Saját tapasztalat...


Mennyi idős vagy?

Egyébként meg gondolom fizetsz te vagy a szüleid az órákért, így befoghatja a néni. Ha ott akarod hagyni, akkor simán közlöd, hogy ennyi volt, elégedetlen vagy, olyan témákról kérdez amihez semmi köze. Egyébként amiket mondott, érdemes lenne a szüleidnek elmondani - gyanítom, hogy még gyerek/igencsak fiatal vagy - ebben az esetben tuti, hogy a szüleid maguk fejeznék be nála a foglalkozásokat. Nem egy logopédus van a világon és vlsz a többi tudja hogy a felsorolt dolgok nem az ilyen órákra valók.

2014. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehogymár.


Ha lenne benne egy kis emberi jóérzés,tne, eleve nem mondana ilyen vájkálós, sértő dolgokat. Szerinted ha ennyire tuskó érzelmielg, ha hazudsz, azt látni fogja?


Már csak azért is mondd az arcába, mert így akkor se viselkedhetne, ha nem lennél kiskorú. Egyszerűen etikátlan, és ha logopédiára jársz hozzá, akkor a családi életedhez semmi köze-hacsak nem bántalmazást sejt, de sztem erről nincs szó. Olvass be neki, hogy talán a jövőben másokkal összekapja magát.

2014. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!