Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden nap Tescoba járok. Ez...

Minden nap Tescoba járok. Ez szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Kevés barátom van és ők sem érnek rá mindig, viszont otthon ülni se szeretek, egyszerűen ki nem állhatom, utálom. De amíg nem növekszik meg a fizum, nem telik olyan programokra, amikre szívesen elmennék akár egyedül is. Az utcán kóborlást utálom, már nagyon unalmas, főleg egyedül, társaságban nem lenne az. Ezért minden nap elmegyek a Tescoba és leárazott termékekre vadászok. Ott szoktam olvasgatni is, már ki is olvastam egy könyvet:)


Viszont az már egy kicsit aggaszt, hogy lassan minden nap oda járok. Mi van, ha feltűnik az ottani embereknek, hogy csak lézengek ott? Szerintetek ciki?



2014. máj. 28. 21:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De én szeretem a nyüzsit:) A könyvtár is jó ötlet, meg a bringázás is, majd ezek is meglesznek.
2014. máj. 29. 22:14
 12/24 anonim ***** válasza:
Akkor azért nem találkozunk soha, mert én mindig éjszaka szoktam tescotangolni, amikor csend van, és nyugi.
2014. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Napközben találok egy csomó akciós terméket.:)
2014. máj. 30. 00:16
 14/24 anonim válasza:
Kész végém ettől a kérdéstől!:D
2014. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%
Szóval a könyvtár az nem jó mert pénzbe kerül, de összevásárolsz egy rakat kacatot a tescoban csak mert akciós.
2014. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én is járok, csak úgy..inkább amikor unatkozók(meg azonkívül is borzalmasan szürke az életem)Mindig megnézem az új videojátékokat és az olcsó tollakat.Mostanság jégkrémet szoktam ott enni.Szerintem azt se tudják hogy beszélek magyarul szóval engem nem zavar ha észreveszik hogy gyakorta járok.Szerintem nem gáz ^^
2014. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

olcsó tollakat :DDDDDDDDDDD


én a soroksári auchanba járok, az sokkal nagyobb :D

2014. jún. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinalom es probalgatok ruhakat
2014. jún. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

15 A könyvtárnál büntetést is kell fizetni, ha nem viszed vissza időben a könyveket.


16 Üdv, sorstárs. Én először mindig a leárazott tejeket, húsokat, zöldségeket és édességeket nézem meg, utána olvasgatok, utána meg ha nagyon unom magam, akkor megyek a mirelitekhez:D

2014. jún. 1. 01:51
 20/24 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi ciki. Én mondjuk utálom a nagy áruházakat, rontják a közérzetem, de az én vagyok. Ahova én megyek néha, ott mindig látni embereket lézengeni az előtérben, ha ott leülsz vagy megállsz olvasni, akkor szerintem senki sem törődik veled. Ha mondjuk a konyhaosztály közepén guggolsz le egy könyvel az kicsit furának tűnhet, de abban sincs semmi rossz :)
2014. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!