Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet elviselni a magányt?

Hogyan lehet elviselni a magányt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is magányos vagyok. De most már te leszel a képzeletbeli barát, akivel beszélgetek. Nem bánod?
2014. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Elviselni???

Élvezd, ne elviseld!

2014. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van aki szereti, van aki el tudja viselni meg van aki az egyik előbbi csoportba sem tartozik.


Ha magányosnak érzed magadat és nem tudod vagy nincs ötleted mivel tudnád elnyomni, akkor inkább keress társaságot.

2014. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Talán az a legjobb, ha nem ülsz a szobában és sajnálod magad, hanem igenis emberek közé méssz! Barátkozol, ismerkedsz! Rázd le magadról ezt a depressziót.
2014. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És ha fél az emberektől?
2014. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A vicces, h folyton eberek közt vagyok. Van egy népes családom és könnyen barátkozom. Sokszor a buli kellős közepén érzem, h legszívesebben elfutnék, egyedül érzem magam, (pedig körülöttem vannak, akik "szeretnek")


Úgy érzem, h ennél magányosabb már nem lehetek. Mintha egy búra választana el a többiektől. Senki, és semmi nem ér el a lelkemig, eddig nem vettem róla tudomást, de már nem megy...

2014. máj. 1. 19:54
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 - aha, ez az amit egy lányismerősöm "társas magány" néven emleget. Az amikor vannak körülötted ismerősök, de éppen a társaságodat, akivel megértenéd magadat, na azt nem találod.


" Senki, és semmi nem ér el a lelkemig" - valami pedig biztosan foglalkoztat. Keresel valakit akit ugyanaz foglalkoztat és ráér valami közös programra, mondjuk szóban megváltani a világot és kész.

2014. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehet elviselni. Ez a tapasztalatom.
2014. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#2esnek igaza van.

Amióta élvezem a magányt, amióta felépítettem a falamat, azóta nem ér csalódás és élvezem egy nagy ember társaságát, annak az embernek a társaságát, akinek az életem köszönhetem, aki azzá tett, aki vagyok; Én. :P

2014. máj. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

előttem szólónak üzenem:

Taníts mester! :)

2014. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!