Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jöjjek össze valakivel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek össze valakivel csak azért, mert már nem bírom elviselni a magányt?

Figyelt kérdés

22 évig voltam egyedül. Ilyen 2-3 hónapos kapcsolatszerűségeim voltak, hol a távolság hol más csaj, hol a megunás tett be nekik.

Aztán most megtetszett egy pasi, beszélgettünk, találkozgattunk, minden jó volt erre beijedt és azt mondta, mégse legyen semmi.

Eddig csak olyanokkla jöttem össze akikbe szerelmes voltam/tudtam hogy az leszek. Randizni randiztam mindenkivel, akik sehogy se vonzottak azokkal is hátha...de később se lett jobb.

Most viszont elérkezett az a pont hogy vége, nem bírom elviselni a magányt, üvölteni tudnék ha egy másodpercre is egyedül kell lennem (sajnos barátügyben is rengetegen elárultak, kimentek külföldre stb. nincs sok ember körülöttem).

Szóval eldöntöttem hogy kimegyek a közeli tó partjára és bepasizok (akárhányszor voltam ott, mindig leszólított valaki). és már mindegy ki... tegyem ezt? Mit tennétek a helyemben?

Úgy érzem nem győzöm már a várakozást az "Igazira", hogy minek várjam a csodát, örüljek ha egyáltalán lesz valaki.


2013. aug. 23. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok...

Várok. Minek olyasvalakivel, akit nem szeretek? Az legfeljebb barátság, haverkodás. Bár őszintén szólva nekem most az se esne rosszul.

2013. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Én bepasiznék a helyedben... Én 28 éve magányos vagyok, csak én sajna férfi vagyok, és nem megy az ismerkedés, nem értek hozzá. De te csaj vagy, nálad kezdeményeznek. Nem is értem hogy tudtál eddig várni...
2013. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Eddig még bennem volt az, hogy talán tényleg sikerülhet olyannal akivel kölcsönösen, ha nem is szeretjük egymást, de valami összhang van.

Hát rájöttem hogy nem... találtam egyet erre kidobott, mert hogy ő még nem kész rá.

De én meg nem akarom örökké a csipkerózsikát játszani, nem is bírom már... nincs kedvem várni.

2013. aug. 23. 09:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok. DE én csak azért, hogy legyen valaki nem kezdek kapcsolatot. Annak nem lesz jó vége...
2013. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor nincs mit kérdezni. Csináld. Élj egy szeretet, szerelem nélküli lelketlen kapcsolatban.

Ha neked ennyi megfelel. És ezt nem rossz indulattal írom.

2013. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Merre van az a közeli tó? :)
2013. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Rossz ötlet.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Amúgy ma én is egy közeli tó partján fogom tölteni a délutánt, ilyen jó kis vidám, kékeszöld póló lesz rajtam. Ha gondolod dumálhatunk. :D

2013. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 viktor123456 ***** válasza:
Mi volna ha egyedül is megpróbálnád jól érezni magad?
2013. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Zsuzsóó válasza:
Előbb- utóbb lehet, hogy Te is ki fogsz menni külföldre, ne aggódj. :D Ez egy ilyen ország. Ha pedig ennyire nem jön össze senki, akkor lehet, hogy veled van valami. (ne vedd sértésnek, nem ismerlek, de pl.: büdös a szád,igénytelen vagy, furán viselkedsz,valami oka csak van... )
2013. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindig ez a "veled van baj biztos".

Nem. ha nincs kivel elmenni sehova mert kimentek külföldre, meg nincs hova mert ebben a válságban sorra zártak be a környéken a szórakozóhelyek, az nem az én hibám sorry

Nagyon igényes vagyok magamra, elárulom és rágó is van mindig nálam... undorító a feltételezés is.

2013. aug. 23. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!