Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jöjjek össze valakivel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek össze valakivel csak azért, mert már nem bírom elviselni a magányt?

Figyelt kérdés

22 évig voltam egyedül. Ilyen 2-3 hónapos kapcsolatszerűségeim voltak, hol a távolság hol más csaj, hol a megunás tett be nekik.

Aztán most megtetszett egy pasi, beszélgettünk, találkozgattunk, minden jó volt erre beijedt és azt mondta, mégse legyen semmi.

Eddig csak olyanokkla jöttem össze akikbe szerelmes voltam/tudtam hogy az leszek. Randizni randiztam mindenkivel, akik sehogy se vonzottak azokkal is hátha...de később se lett jobb.

Most viszont elérkezett az a pont hogy vége, nem bírom elviselni a magányt, üvölteni tudnék ha egy másodpercre is egyedül kell lennem (sajnos barátügyben is rengetegen elárultak, kimentek külföldre stb. nincs sok ember körülöttem).

Szóval eldöntöttem hogy kimegyek a közeli tó partjára és bepasizok (akárhányszor voltam ott, mindig leszólított valaki). és már mindegy ki... tegyem ezt? Mit tennétek a helyemben?

Úgy érzem nem győzöm már a várakozást az "Igazira", hogy minek várjam a csodát, örüljek ha egyáltalán lesz valaki.


2013. aug. 23. 09:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon le beszélnélek az ilyen gyors, mert magányos vagyok kapcsolatról!Amikor el váltam a férjemtől, ugyan ezt éreztem. Bele ugrottam egy kapcsolatba, ami évekig tartott. Ne is mondjam nagyon mellé nyúltam! Ütött, vert,úgy beszélt velem mint ahogy ember nem beszél még a kutyával sem. Már meg szabadultam tőle. Minden nap jusson eszedbe,a türelem rózsát terem!
2013. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!