Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehetne ez ellen tenni,...

Mit lehetne ez ellen tenni, hogy változtathatnám meg ezt?

Figyelt kérdés

Alig van pár ember akikkel el tudok beszélgetni úgyahogy, elég magányos ember vagyok. Nem is történik velem sok érdekes élmény, amiről mesélni tudjak vagy ilyesmi. Az emberekkel totál hétköznapi dolgokról próbálok beszélni, meg sokat kérdezek.

De mégis, akik hajlandók beszélgetni velem, még azokra is igaz az, hogy maguktól soha nem keresnének. Ha én nem keresném fel őket élőben vagy interneten amíg ők nem teszik meg maguktól, akkor tudom, hogy soha többé nem beszélgetnék velük már.

De miért nem keresnek maguktól, miért mindig csak én keresem mások társaságát?

17/F


2014. ápr. 27. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
többet járj társaságba, legyenek közös élményeitek. utána biztos keresni fognak, pl. egy buli másnapján, hogy huu ez milyen jó volt, ez meg ez történt, meg miket csináltatok. utána mindig keresni fognak, hogy tarts velük.
2014. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!