Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokszor érzitek magatokat...

Sokszor érzitek magatokat magányosnak?

Figyelt kérdés

Én rendkívül magányosnak érzem magam, amióta a párom lelépett egy fogorvossal.


33/F



2014. jan. 6. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Tanulj te is fogorvosnak, és ha végeztél, meg van állásod is, 45 évesen majd lenyúlod egy másik 33/F "párját" (feleség, vagy barátnő csak, nem tom eldönteni ennyiből).
2014. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is sokszor érzem, éreztem magam magányosnak...


Sajnálom az esetet, remélem, megtalálod azt a személyt, aki elfeledteti veled ezt az érzést. :)

2014. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy ez olyan nagy baj? Nekem pl. nagyon jó lenne időnként egy kis egyedüllét, de mivel az én párom az istennek se akar lelépni senkivel :) , ez szinte lehetetlen. Pont ma olvastam az origón Müller Pétertől, hogy mennyire fontos még egy kapcsolatban is, hogy időnként egyedül legyen az ember, és csak magával foglalkozzon. Jó, tudom, hogy neked ez most nem választás, hanem kényszer, csak azt akarom ezzel mondani, hogy ha már ilyen helyzetbe kerültél, akkor próbálj inkább az előnyeire koncentrálni. Biztos van pár dolog, amit szívesen megcsinálnál, csak eddig valamiért mindig elmaradt, ez egy jó időszak az ilyenekre. Sokkal gyorsabban összeszeded magad, ha jobban érzed magad a bőrödben, és lelkileg megerősödve egy normális párkapcsolatra is sokkal jobb esélyed van.
2014. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!