Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogyha nincs...

Mit csináljak hogyha nincs kivel beszélnem?

Figyelt kérdés
Azthiszem kezdek depressziós lenni és érzem hogy eltaszítom magamtól a barátaimat, sokkal kevesebbet vagyok velük, és ezen kívül is mindenkitől egyre jobban távolodok el és egyedül érzem magam. Más bajaim is vannak, amiket még senkivel nem beszéltem meg. Mindenki teljesen boldognak hisz, sokat mosolygok, nem látszik rajtam semmi, de már nem bírom hogy nincs kivel beszélnem. A legjobb barátnőmmel már szerintem nem olyan a kapcsolatunk, hogy el tudnám neki mondani a legnagyobb bajaimat, anyukámmal sosem voltam olyan jóban, vele nem nagyon beszélgetek ilyenekről. Mit csináljak? Csak le akarok ülni valakivel beszélgetni mert már nem bírom hogy mindent magamban tartok.
2013. nov. 17. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
ellentmondásos vagy. barátokra vágyzs közbe meg eltaszitod öket...talán ne taszitsd hanem ülj le velük beszélgetni.
2013. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát eljárhatsz pszichológushoz, ők arra vannak :D (zum besipiel: In treatment sorozat) ..egyébként meg öntsd ki itt magadból, ami ott rejlik...akár küldd el priviben :D ..gyakorlott hallgató vagyok :P
2013. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen ismerős ez nekem, énis kb. így vagyok :/

Ha gondolod, beszélhetnénk :)

2013. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak van valaki, akivel beszelgethetnel. Unokatestver, nagymama, egy osztalytars. De probalhatsz neten is ismeretseget kotni, persze legy ovatos es ne talalkozz senkivel sem azonnal. Itt, ezen az oldalon is talalhatsz embereket. Ne keseredj el. Nagyon sok embernek van ilyen eletszakasza, mely ugyis elmulik, mimt ahogy nekik is elmulott. Fel a fejjel. De kereshetsz magadnak egy pszichologust is, ha ugy gondolod, hogy nagyobb a baj.
2013. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magaddal nem állsz szóba? Néha az is nagy segítség, ha leírod, amit gondolsz. Mint pl. Mikes Kelemen Rodostóban.
2013. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!