Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogyha valaki...

Miért van az hogyha valaki felvesz msn-re rejtve lépek be hogy ne kelljen vele beszélnem?

Figyelt kérdés

félek hogy majd nem tok mit irni ....

Személyesen megy,de így...

mit tehetnék ez ellen?


2009. jún. 11. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki ebből a rendszerből! Nem neked találták ki! Számodra a személyes találkozás a nyerő. Nincs semmi baj, ne ess kétségbe, egész egyszerűen te ilyen vagy és kész!Hidd el, nagyon sokan vannak így!Ez egy metakommunikáció mentes kapcsolattartási forma, ami nem mindenkinek jön be. Kinek így, kinek úgy. Nem vagyunk egyformák. Válassz egy kedvező telefonos díjcsomagot és beszélj meg velük személyes találkozót.
2009. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

tilts le és akkor nem kell rejtve kapcsolódnod

vagy csak e-mailezzetek

2009. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, ezzel én is így vagyok!!! Pláne, ha olyan valakiről van szó, aki sokat szeret beszélgetni, én meg vagy nem érek rá, vagy nem érdekel a téma.
2009. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!