Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kivel kéne beszélnem?

Kivel kéne beszélnem?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy nagyon egyedül érzem magam mostanában.Igaz,hogy vannak barátaim,több is,de többségüknek van pasijuk,akinek nincs(2en),ők mindig együtt vannak-nélkülem.Tehát én mindig egyedül maradok,és szeretnek velem lenni a barátaim,meg én is velük,csak sokszor van nekik más,amit csinálnak-nekem meg nincs.Ha találkozunk hallgatom a gondjaikat,sztorijaikat,véleményt mondok róluk,de ettől függetlenül nekem is vannak problémáim,van,hogy tanácstalan vagyok,és szükségem lenne rájuk,de ilyenkor soha nincsenek ott.Tudom,hogy most jön az,hogy nem igazi barátok,stb,de én most nem erre vagyok kíváncsi,hanem arra,hogy kivel kéne beszélnem,megvitatnom ezt,illetve azt,amit szívem szerint nekik mondanék el?Hülye válaszokért felesleges a billentyűzetet koptatnod!Előre is köszi!!!!18/L
2011. aug. 1. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vidéken
2011. aug. 1. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:

kivel.kivel? hát valami haver barát félével ha az nincs akkor talán a szüleiddel. én is hasonló helyzetben vagyok. van egy nagyon jó barátom akinek van barátnője .és épp emiatt heti 1-2x találkozok vele:\

17f

2011. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én is pontosan ebben a helyzetben voltam, amiben most te és odaálltam a barátaim elé, megmondtam nekik, hogy hiányoznak és szeretném ha kicsivel több időt tudnának rám szánni, persze megértem, hogy a pasijukkal szeretnének lenni, de megoldható a találkozás így is, hiszen nem az egész napot töltik együtt :)és ők ezt megértették, mert rájöttek, hogy a barátaikra is kellene időt szánniuk. Írtad, hogy van 2 barátod akiknek nincsen barátjuk és folyton együtt lógnak nélküled: próbálj meg Te szervezni programokat,így még közelebb kerülhettek egymáshoz. Ha van valami problémád amit meg szeretnél osztani, amikor találkoztok, akkor mondd el nekik, mert ha nem mondasz semmit akkor nem tudnak segíteni, hidd el hogy érdekli őket és szívesen segítenek :)
2011. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2011. aug. 1. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:

1.persze hogy nem igazi barátok, ezért ne is nevezd őket annak. már csak ezért is elmondom, amit te is tudsz

2. miért mondanál el ilyen embereknek bármit is, akik letojnak ha valaki felszedi őket? majd ha elhagyják és kell neki valami tőled, hidd el, megint megkeres...

3.ismerkedj új emberekkel, ne tárd ki a lelked idegeneknek. szerintem

2011. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
attól még, hogy most kevesebb időt szánnak rá a barátai, nem biztos hogy nem is szeretik, éppen ezért kellene velük beszélnie, hiszen mindent meg lehet oldani és abból ki is derül, hogy szeretnének e találkozni vele vagy sem.
2011. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19:18vagyok


érdekes szeretet az ami a nemtörődömségben nyilvánul meg. az ilyen embernek nem kell barát, csak figyelem

2011. aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!