Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nincs kivel...

Mit tegyek, ha nincs kivel beszélnem?

Figyelt kérdés
Van párom, de nem foglalkozik velem, ha hozzászólok, csak igen-nem a válasz. Van egy barátnőm, akire lehet számítani, de ő állandóan dolgozik mostanában (gyakran hétvégén és este is), amikor meg nem dolgozik, akkor annyira fáradt,hogy nem akarom a dolgaimmal nyúzni. Más nincs akire számíthatok, akivel megbeszélhetném a gondjaimat. Pedig nagyon kéne már.Mit csináljak?
2013. szept. 11. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt nem tudod megbeszélni..? Az nem hangzik valami jól, hogy a pároddal így kommunikáltok, nekem sincs sok barátnőm, de a párommal többnyire mindent meg tudok beszélni. Elsősorban vele is beszélem meg, mert egyrészt őt zavarja, ha őt másoknak kibeszélem, utálja ha a barátnőimmel beszélem meg a dolgainkat. Másrészt ő a társam, csak az extra női témákat nem beszélem meg vele, azt vagy itt oldom meg, vagy barátnőmmel napközben emailben vagy cseten beszélünk.
2013. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elég nehezen tudok a problémáimról beszélni. Leginkább a párkapcsolati problémáimat kéne kiadni magamból. De nem tudom kinek, mert a párom egyáltalán nem foglalkozik velem. Ha nem látja, hogy bánt valami, akkor azt hiszi,hogy húúú de boldog vagyok. Ha már látszik is rajtam, akkor meg ha muszáj meghallgat, vagyis mondhatom, de nem figyel rám.

Régóta vagyunk együtt, együtt is élünk, és én még mindig nagyon szeretem. De nehezen viselem, hogy ennyire nem érek semmit neki.

2013. szept. 11. 18:24
 3/7 anonim válasza:
Szia! Hasonló a problémám... Van pasim, de valami nem jó, szeretem, de valahogy nem érzem jól magam a bőrömben. Nem tudom hogy ez a kapcsolatunk miatt van, vagy csak magam miatt. Barátnőim nekem is vannak, de nem akarom terhelni őket. Épp arra készülök, hogy leülök beszélgetni a barátommal, ha legközelebb találkozunk.
2013. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, hogy az ember magában kell megtalálja a boldogságot, és azt nem kívülről kell, hogy megkapja, valakitől, vagy valamitől, meg azt is, hogy valamire megoldást sose másoktól várd, hanem saját magadtól, DE!!! Az ember társas lény. Egy kapcsolat pedig csak akkor működik jól, ha az ember megtalálja a másik felét, akivel a legbensőbb titkait is megoszthatja, akire mindig, mindenben számíthat, aki ha kell, nyújtja a kezét, de ha kell elenged, röviden, aki minden tekintetben ideális társ. Sajnos a mai világban nagyon nehéz ilyet találni, mert önzőek az emberek, túlhajszoltak az emberek, stresszesek az emberek, és még sorolhatnám. Próbáld tudtára adni a párodnak, hogy neked több törődésre van szükséged, változtasson valamin, mert így hiába vagytok együtt, gyakorlatilag sajnos egyedül vagy. És itt jön az, amit már írtam, hogy az ember társas lény...

Ha gondolod, nyugodtan írj privátot, hasonló szituban vagyok én is, csak nekem még párom sincs...

2013. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megírhatod, kedves kérdező, ha úgy érzed.
2013. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok detto....

Ha gondolod, írj...

2013. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a párod nem foglalkozik veled, akkor miért a párod? Én az ilyen embereket száműztem az életemből, mert ahelyett, hogy segítenének, csak lehúznak.
2013. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!