Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rettenetesen magányos vagyok...

Rettenetesen magányos vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a gond hogy nem nagyon megyek emberek közé csak a munkámnak élek és nem is nagyon van hobbim csak a munka meg a munka. Ha esetleg vannak itt olyanok akik hasonló cipőben járnak mint én és "találtak kiutat" ebből akkor lécci adjon tanácsot mert már nem sokáig bírom így és "véget vetek mindennek".

2013. aug. 25. 19:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
na szóval... ez úgy van a cég ahol dolgozom nem olyan nagy de sok a meló és ha menni kell akkor menni kell mert legtöbszőr az a gond hogy 3-400 km re kell menni dolgozni külföldre legfőképp Bécs környéke és napi 12 óra alsó hangon, a hívőséggel nincs bajom csak én teljesen másként fogom ezt fel de most ebbe ne menjünk bele,sörözni meg nem jönne el velem sem egy hívő és egy "barátja" sem mert ők alapból nem isznak alkoholt.... erről ennyit...ha van valkinek tipp hogy most akkor mi legyen az írja meg. köszi
2013. okt. 13. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!