Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rettenetesen magányos vagyok...

Rettenetesen magányos vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a gond hogy nem nagyon megyek emberek közé csak a munkámnak élek és nem is nagyon van hobbim csak a munka meg a munka. Ha esetleg vannak itt olyanok akik hasonló cipőben járnak mint én és "találtak kiutat" ebből akkor lécci adjon tanácsot mert már nem sokáig bírom így és "véget vetek mindennek".

2013. aug. 25. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos van 1-2 ember,akihez közel állsz.Kezdj el velük szórakozni járni,egyrész jól is érzed majd magad,másrészt pedig rengeteg új embert megismerhetsz.Hobbiként pedig mozogj sokat,sportolj valamit.Biztos találsz olyat,ami leköt.Más kiút nincs,neked kell cselekedned.
2013. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
éppen ez az hogy nincs senki anyámékon és a tesómon kívül. munkatárs is csak 1 van neki van családja mellette meg hívő és nem járna el velem sörözni vagy bulizni sem. nem vagyok valami nagy bulizós fajta nagyon nehezen oldódom és órák kellenek hozzá hogy "felengedjek". A hobbi az megoldható én is arra gondoltam hogy sportolok úgyis rám férne.
2013. aug. 25. 19:43
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha ennyire rossz az életed a sok munka miatt, miért nem hagyod ott?
2013. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mert akkor meg azért lesz még szarabb az életem mert nincs munkám...
2013. aug. 25. 20:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Legyél te is hívő , mint a munkatársad
2013. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
pfff inkább akkor legyen szar életem és maradjak örökre magányos!!!!
2013. aug. 26. 20:53
 7/11 anonim ***** válasza:
miért ciki neked a hívőség ?
2013. aug. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ha elkezdenél egy kevésbé pörgősebb munka után nézni, mialatt a jelenlegi helyen dolgozol? Miután megvan az új lelépsz a régiről, és lesz szabadidőd. Vagy felhalmozol annyi pénzt, hogy amíg új melót keresel, megélj belőle.
2013. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha csak ez a hívő illető áll közel hozzád, miért nem próbálsz az ő baráti társaságában elvegyülni, leeht hogy van köztük nem hívő is ha ez neked probléma.

vagyis a nézeteltérések nem feltétlenül szülnek rossz kapcsolatot, attól még minden másban lehettek hasonlók, bár akkor nincs beszédtéma ha mindenben megegyeztek :)

és milyen munkád van ami ellehetetleníti a kapcsolatok kialakítását?

másrészt pedig attól hogy valaki hívő még lehet hogy elmenne sörözni veled, bár ez egyénfüggő.

de ha nem próbálkozol akkor a változás esélye nagyon csekély.

2013. szept. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Párkapcsolat? Mekkora a cég? Nincs ott még más, akivel tudsz beszélgetni? Vagy egyszer csak elindulsz egyedül sörözni, és talán melléd csapódik valaki, akivel összebarátkoztok.
2013. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!