Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezen az oldalon van egy csomó...

Ezen az oldalon van egy csomó magányos ember, élőben én itt a környékemen miért nem láttam még egyet se?

Figyelt kérdés

Én is magányos vagyok, és talán egy ugyanígy magányos emberrel összebarátkozhatnék, de a környékemről egyet se ismerek. Középiskolába járok, itt se, meg általános iskolában se találkoztam olyan emberrel, akin látszott volna, hogy neki nem nagyon vannak haverjai, és általában egyedül van, ehelyett mindenki jól elvan a haverjaival, csak azt látom. Itt meg akikre esetleg ráírok az oldalon, mind az ország távoli pontjain laknak.

Hogy lehet az, hogy ezen a környéken, ahol én élek egy magányos ember sincs rajtam kívül?


2013. aug. 14. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos van. Csak keresni kell.:)
2013. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van, csak jól titkolják a magányukat, mint ahogy én is.

HA végig megyek az utcán mindenki azt gondolhatja hogy tök menő biztos mindig akad neki csaj, meg tág haveri körrel rendelkezik, közbe meg sehol semmi.

21/F

2013. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is így vagyok vele. Sőt,sokszor a látszólag magányos emberekről kiderül,hogy aktív társasági életet élnek,csak nem azokkal,akikkel elvárnánk.
2013. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, rólam szerintem lesüt, hogy nincs életem, mert így nincs túl sok életkedvem sem, nem mosolygok, nem nevetek és sokszor vagyok tapló, amikor valaki felbosszant.
2013. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na ez az. :) A környezetemben mindenkit boldognak,pörgősnek látok és azt hittem csak én vagyok az összehúzodó,akinek nem nagyon megy a barátkozás. Ezen az oldalon kiderül,h rengetegen vagyunk végülis.
2013. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem írod le, hogy hol laksz?


Komolyan nem értem ezeket a kérdezőket...

2013. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szintén baromi magányos ember vagyok, itt pesten... ha esetleg valaki ismerkedni, barátkozni akarna írjon.. 20/f
2013. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szintén leírom ide is mert szirénnek igaza vala.

Szoboszlón vagyok fellelhető.

Ezért indítottam egy fórumot hogy város szerint tudjunk keresgélni szabadidős társakat,valamiért nem jött össze.

2013. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!