Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit rontottam el?

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon kedvelek. de ő utál engem. kitörölt az ismerősei közül, nem válaszol az üzeneteimre, rám se hederít. február 2-án volt a szülők nevelők bálja. együtt keringőztünk. szerintem ott kedveltem meg ennyire. írtam neki két levelet(kézzel írott) de nem válaszolt. . még a barátom se akar lenni. nem tudom mit rontottam el.. mit tegyek hogy legalább a barátom legyen ?! tehetetlen vagyok..
2013. aug. 3. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyomultál szerintem ezerrel ez volt a gond.

És a legtöbb fiú(mivel többségük idióta), mondom ezt férfiként, szóval ők elég gáznak és ijesztőnek tartják ha egy csaj kézzel ír levelet.

Ezzel riaszthattad el, plusz/mínusz amiket bele írtál.

Nem érdemes ilyen ember miatt törni magad, ha igazán fontos lennél neki nem így cselekedett volna.

2013. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!