Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wamp Server 2-t használok,...

Wamp Server 2-t használok, először sikerült jelszó nélkül belépnem phpMyAdmin-ba, de amióta ott megadtam a jelszót, nem működik. Mit rontottam el (#1045)?

Figyelt kérdés

Megj.: Nincsenek programozási ismereteim, csak a HTML és a CSS használatát ismerem.


Észrevettem, hogy több helyen is a config.inc.php nem egyezik meg azzal, ami az én fájlomban van, ezért átírtam erre:

[link]


Ez esetben viszont ezt adja ki: #1045 - access denied for user 'root'@'localhost' (using password: yes)



Ha az eredeti fájlt (amiből van biztonsági mentésem) használom, akkor pedig ezt írja ki: #1045 Nem lehet bejelentkezni a MySQL szerverre

Az eredeti fájl ez:

[link]



Most akkor melyik fájlt használjam és hogyan oldhatnám meg a problémát?


Találtam egy leírást:

[link]

Amennyire értettem az angol szöveget, követtem az utasításokat, de nekem a MySQL konzolban nem adta ki azt a hosszú szöveget, hanem miután beírtam az általam használt jelszót a mező után kilépett magától. Ide valami konkrétumot kell megadni vagy jó a saját jelszóm?



2013. júl. 22. 12:20
 1/1 PHP de kóder! ***** válasza:
2013. júl. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!