Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Félek.

Mit tegyek? Félek.

Figyelt kérdés
Az élethez szar vagyok, nem bírom és félek tőle. A halálhoz nem vagyok elég erős, és attól is félek. Megakarok halni. A pszichológusokban nem hiszek. Nem tudnak segíteni. Valaki, valamilyen ötlet?
2013. júl. 22. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A pszichológusok is úgy mint mások csak akkor tudnak segíteni, ha hagyják nekik és nem valami istenek, hogy hinni kelljen bennük. Egyébként meg nem értem ezt a szar vagyok az élethez dumát, biztos csak eltúlzod a dolgot az elkeseredettséged miatt. A pedig halál nem old meg semmit.

Ha gondolod írhatsz privátot, hátha tudok valamit segíteni.

2013. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Ne nyavalyogj már mint egy fürdősk**rva... szánalmas vagy...


Állj talpra... legyél férfi/érett nő, és építsd fel az életed..


Szerencsétlen hülye barom.. ahelyett, hogy itt siránkozol inkább kapd össze magad.

2013. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2/2! Igen néha egy pofon többet segít, mint két simogatás. Főleg, ha a pofonban nem erőfitogtatás van, hanem szeretet.
2013. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ezt az érzést sokan tapasztaltuk már. De ilyenkor az ember általában kilábal belőle. Rájön, hogy vannak szép és jó dolgok az életében... nem kell a rossz dolgokkal annyit foglalkozni.Tedd szebbé az életed! Meghalni ráérsz akkor amikor kell. Addig használd ki azt ami most van. Élj boldogan.
2013. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, próbáld megtalálni a szépséget az apróbb dolgokban is, ne azon siránkozz, hogy mid nincs, hanem annak örülj amid van. Pl gondolom van fedél a fejed fölött, van mit enned, talán még állásod is van, neted is van, ami még hiányzik, azért pedig tegyél lépéseket.
2013. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést hogy tanácsot mertem kérni életemben először! ^^ Sajnos makacs vagyok, így nem játszik a pszichológus. Az hogy elmondom a kismillió gondom egy vad idegennek(pszichológus) nem váltja meg az életem. Annyi, de annyi mindent elrontottam, amit már nem tudok vissza csinálni. A kapcsolatom is majdnem tönkre tettem. A családom gyűlöl és ez kölcsönös. Senkiben nem tudok megbízni, de most nem sorolom hogy mennyi kis problémám van. De ezt sokan úgysem értik meg, csak az aki hasonló helyzetben van.

Nos, a pofon. Kaptam már. Nem is egyet. Bár mazochista hajlamaim végett kérem is. És szadista hajlamaim miatt adom is rendesen. Ez már más téma.

Azért köszönöm.

2013. júl. 22. 16:08
 7/12 anonim válasza:
beszélj velem lehet élet kedvet adok lehet csak rosszabbul fogod magad érezni:D
2013. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyan ez, mint a fogzás. Mindannyian átesük rajta. A legtöbbünk túl is éli. Te is túl fogod.
2013. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Egy idegen előtt ahogy írtad, nem akarsz beszélni, pedig most is azt teszed, csak hozzá nem értőkkel. És ezeken a problémákon más nem tud segíteni, csak te magadnak. Ne gyűlölj és téged sem fognak!
2013. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
fogazásnak olvastam:D
2013. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!