Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak? Van egy 8....

Mit csináljak? Van egy 8. osztályos lány, és egyszer elmentem az osztálykirándulásukra, de ez neki nem tetszett, és leb*szott a buszon. Azóta nem szólunk egymáshoz, és félek egy kicsit, hogy megint lefog b*szni.

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatnád kicsit pontosabban is a helyzetet, mert így nem igazán lehet ésszerű választ írni. Te is az osztály tagja vagy? Mert akkor nem értem a lány felháborodását. Ha nem abba az osztályba jársz, akkor mit kerestél azon az osztálykiránduláson?
2013. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ha abba az osztályba jársz amelyikbe ő, akkor nem teheti meg azt, hogy leb*sszon, mert oda jársz.. vagy ahogy az előttem szóló is írta, leírhatnád pontosabban.
2013. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
A kérdésedből, miszerint "van egy 8. osztályos lány" feltételezem, hogy nem vagytok évfolyamtársak se, vagyis az osztálya nem ismer túlzottan... Hát ne haragudj, de így akkor megértem. Ha legalább az osztály felével jó haveri viszonyban lennél... De szerinted mit gondolnak szerencsétlenről? Betoppan egy vadidegen egy közösségnek a privát programjára, aztán kiderül, hogy a lány ismerőse, körbe fogják röhögni, azt fogják gondolni, hogy valami fanatikus vagy, aki még az osztálykirándulására is követi, amikor közöd nincs az osztályhoz... Ez olyan, mintha elmennél egy buliba, ahova csak meghívással lehet menni, aztán egyszer csak betoppanna egy ismerősöd, akit nem hívtak meg, és neked égne a pofád miatta.
2013. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor leírom pontosabban.

Én 5. osztályos vok, és a buszon ismerem őt. Egyszer az ofő-jük kérdezte meg, hogy mi szeretnénk-e menni az osztálykirándulásukra(én és a barátnőim).

Ezért lett az egész.

2013. júl. 12. 10:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezzel a helyzettel nem nagyon tudsz mit csinálni. Szerintem akkor itt az osztályfőnökük hibázott, mert miért kérdez meg másokat..nem az ő osztálykirándulásuk.

Mellesleg szerintem nekem sem tetszene, ha csak úgy beállítana valaki az osztálykirándulásunkra.

(első voltam)

2013. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha leszállsz a buszról már nem ismered?
2013. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted??
2013. júl. 13. 15:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

" a buszon ismerem őt."

Tehát ha nem a buszon vagytok, nem ismered?

2013. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nekem sem tetszett volna, és valószínűleg én is hangot adtam volna a véleményemnek.

Ha meg 8.-os, akkor gondolom elballagott már, így többet nem kell vele találkoznod.

Nem volt jó húzás ez szerintem se, főleg, hogy az utolsó alkalomról volt szó, mikor együtt szórakozhatnak OSZTÁLYKÉNT.

2013. júl. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De ismerem, de a buszon ismertem meg.

Amúgy meg akkor 7.-es volt, amikor összevesztünk.Most már elballagtak.

2013. júl. 18. 07:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!