Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miről/hogyan beszéljek egy...

Miről/hogyan beszéljek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

mindig szeretnék társalogni a lányokkal, de sosincsen közös témánk. Mit lehetne felhozni témaként? mert eddig ilyen párbeszédek zsajlottak le:

-szia

-szia

-hogy vagy?

-jól.



-szia

-szia

-szia

-mizu?

-semmi.


És bővebb kommunikációkra vágyom, mert ez így elég ciki... mindenki el tud társalogni a lányokkal, de én nem :S



2013. jún. 28. 22:04
 1/3 A kérdező kommentje:
egyébként 16 éves fiú vagyok
2013. jún. 28. 22:06
 2/3 Vad-Ász ***** válasza:

ugyanez van velem is.

par napja elhivtam egy volt osztálytársamat a Tiszára úszani,igaz el kellett halasztani mert muterék nem engedtek,de aazért leirom neked:

elmentem tölteni a mobolomra pénzt és éppen arra járt hát köszöntem neki:

-Szia

visszaköszönt:-Szia

megkérdeztem:-Miu?

ugyanazt m8ondta mint mindenki: -Semmi

erre én ezt mondtem neki: -Mi az hogy semmi!? egy év telt el.Ne mond már hogy semmi sem történt.

(elmosolyodott)

megkérdezte tőlem: -és veled miujság

elmondtam neki: -á haggyuk...ugyanolyan sz@r az osztály mint a régi.

erre azt monta: -nekem is

Megkérdeztem:-Figyu.Lenne kedved lejönni a tiszára,mert terveztem,hogy megyek,és ha már talalkoztunk akkor megkérdezlek,hogy lenne- kedved?

ERRE AZT FELELTE: -oké majd megbeszéljük cheten...

*a szomszéd gyrek meg csak nézett hogy mit csináltam,mert éppen akkor jött ki a boltból)*

/megjegyzem,baromira jó csaj/

2013. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hidony válasza:
Próbáld meg azt hogy konkrétan kérdezel és ha normális a csaj akkor visszakérdez. Az meg már úgy beszélgetés :D
2013. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!