Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van aki úgy érzi, hogy senki...

Van aki úgy érzi, hogy senki sem érti meg? Hogy mintha a társadalom kivetettje lenne?

Figyelt kérdés

Itt nem arra gondolok, hogy valaki templomokat gyújtogat meg ilyesmi és ezért társadalom kivetettje, hanem csak... valahogy annyira egyedi akár zenei izlésben, akár humorban, akár viselkedésben, hogy senki hasonlót nem talál? És így igazából mindig egyedül van. Haverokat mindig tud találni az ember, mert ott mindig megjátszuk magunkat és egy sablon képet vetítűnk, de az az igazi amikor tényleg teljesen önmagad lehetsz, és ez az ami összeköt titeket. De ilyen nincs, és marad az egyedüllét?


Pont ezért kezdem úgy érezni, hogy én vagyok a "fura", mert senki olyat nem találok mint én, akik meg voltak a múltban azok mind lemorzsolódtak, és nincs utánpótlás... Kik vannak még így?



tegnap 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen zene?
tegnap 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van bizony.
ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mért morzsolódtak le?
ma 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!