Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy facebookos csoportba...

Egy facebookos csoportba kiírtak egy kérdést,mióta vagy szingli és miért?

Figyelt kérdés
Egy nő oda írta nem vagyok kapcsolatba de nem vagyok egyedül,megkérdezték,ezt hogy kell érteni?hát hogy van egy állandó sexpartnere,mert azért szügségletei vannak.Aztán eszembe jutott hogy azok nekem is vannak,csak ugye ez egy nőt se érdekel
okt. 20. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés
okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az hogy a nők szerint csak nekik vannak szügségleteik?
okt. 20. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő alapján általánosítani sem sokkal kellemesebb dolog.
okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Hát igen kérdező! Ha egy nő szexkapcsolatot szeretne, ő arra bármikor találhat partnert még akkor is ha nem egy főnyeremény külsőleg.

Ellenben egy nem annyira jó adottságú férfinek már sokkal nehezebb, ha nem lehetetlen kihívást jelent ugyanez.

okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2 SzüKséglet és nőkent nem gondolom úgy, hogy csak a nőknek van
okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Beléptam a facebookon a "Még nem szexeltem kecskével" csoportba. Most nem merek kilépni belőle.
okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Most ezen mit vagy felháborodva? Csak azért mert neked is szükségleteid vannak, csak úgy senki nem fog megkeresni. Tegyél érte. Ismerkedj olyan nővel, akinek ugyanúgy csak a szükséglet kielégítése a célja. A 2 szép szemedért senki nem fog megsajnálni.
okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Egy nő sem mondta vagy írta, hogy csak nekik lennének szükségletei. Ez az egy nő is csak azért mondta el a saját helyzetet, mert mások kérdezték.
tegnapelőtt 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nincs 2 szép szemem,és színészkedni se tudok
tegnapelőtt 14:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, teljesen értelmezhetetlen, hogy miről hadoválsz. Így tényleg esélytelen, hogy bármi összejöjjön számodra.
tegnapelőtt 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!